Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w pensjonacie nadzwyczaj udany. Bardzo czyste pokoje. Mimo ,że niedaleko od ulicy w pokojach jest cicho.Wieczorami słychać szum rzeki.Bardzo dobre śniadania. Przemiła obsługa. W razie niepogody nie sposób się nudzić. Kręgielnia, bilard oraz Spa zapełniają czas. Dużo atrakcji dla dzieciaków. Przy kręgielni fajny barek.Pan właściciel serwuje pyszne mojito. Jak najbardziej polecam.

Dziękujemy, 254micha_w
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Pobyt w pensjonacie bardzo udany. Czyste pokoje, pyszne jedzenie, super lokalizacja. Dla dzieci plac zabaw oraz dwa pomieszczenia w środku pensjonatu. Przepiękne otoczenie, leżaki, boisko, widok na rzekę i góry :).Obsługa pensjonatu życzliwa i pomocna. Byliśmy już dwa razy i na pewno jeszcze wrócimy :)

Dziękujemy, urlopo
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Przyłączam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat tego pensjonatu/hotelu.. Naprawdę wszystko na wysokim poziome.. Mimo pełnego obłożenia, czułam się bardzo swobodnie.. Pyszne jedzenie..śniadanie tak jak wiadomo bufet ..na którym znajdziecie wszystko co lubicie. Nie wykupiliśmy opcji obiado-kolacji tylko zamawialiśmy co chcieliśmy z karty. Do niczego nie można się przyczepić.. Porcje ogromne, kwaśnica tak dobrze doprawiona ze nawet nie trzeba było się wspomagac pieprzem czy maga..Mistrzostwo !!! Dla dzieci wszystko czego mogą potrzebować.. W recepcji dostępne piłki, różne gry planszowe.. zabawki do pisaku. Naprawdę chyba nie trzeba nic z domu zabierać.. Cudownie zagospodarowana przestrzeń za hotelem.. leżaki.. boisko do siatki i do nogi.. piaskownica dla maluchów. .Dosłownie wszystko jak w opisie.. Widać że na takich akcesoriach jak umywalka, kabina czy inne elementy wyposarzenia właściciele nie oszczędzali.. Wszystko z górnej półki. Przemiły i wszystko wiedzący Pan na recepcji..serdecznie pozdrawiam.
Polecam pyszne pączki z ich piekarni..
Jeśli pojadę znowu do Białki Tatrzańskiej..to z pewnością wybiorę znów Burkaty..

Dziękujemy, Izabela S
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam w szczególności dla rodzin z dziećmi. Dwie dale zabaw, animacje, fajny plac zabaw, blisko do rzeki. Świetne menu śniadaniowe, a opcji z obiadokolacjami obfite dania. Na pewno jeszcze tu wrócimy.

Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Bardzo piękne i urokliwe miejsce. Począwszy od rezerwacji pobytu-obsługa bardzo uprzejma i pomocna,pokoje duże i czyste. Mnóstwo atrakcji dla dzieci młodszych i starszych. Fajna strefa spa, natomiast na zewnątrz piękna plaża.Śniadania i obiady pyszne.Byliśmy w wielu miejscach na Podhalu,ale Hotel Burkaty to takie miejsce niby Ci obce,ale jak już tam jesteś to czujesz się jak w domu...Piękna Białka Tatrzańska.Dziękujemy ;)

Dziękujemy, AgnieszkaDuda