Zrecenzowano: 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Poraz kolejny wybraliśmy Pensjonat Dziubas na narciarski wypad. Miejsce nadal świetne, czyste, z pysznymi śniadaniami. Obiady również smaczne - domowa kuchnia. Na pewno będziemy wracać i polecamy innym

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Sanbitter S
Zrecenzowano: 23 lipca 2018

Super ośrodek, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Śniadania nie do przejedzenia, wszystko przepyszne.
Pokoje super, właściciele mega pomocni :)
Idealne miejsce na wypoczynek 200 metrów do Kotelnicy i do Term Bania

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, karolt67
Zrecenzowano: 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce. Pokoje przestronne i czyste. Śniadania przepyszne, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Wielkim plusem jest położenie obiektu w pobliżu wyciągu na Kotelnicę, można dojść tam spokojnie już w butach narciarskich. Obiekt jest wyposażony w zamykaną narciarnię posiadającą suszarkę na buty narciarskie. Polecam

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Sanbitter S
Zrecenzowano: 29 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce do spędzenia aktywnego wypoczynku oraz wypoczęci. Bardzo blisko stoku narciarskiego oraz kompleksu basenów termalnych. Jedzenie bardzo smaczne i porcja w zupełności wystarczająca. Obsługa bardzo miła a właściciele bardzo sympatyczni. W pokojach czysto i ciepło. Polecam każdemu kto wybiera się do Białki !!! ⛷

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, PiotrekST
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2017

Bardzo fajny pensjonat. Warunki hotelowe, codziennie sprzątane, na półpiętrze aneks kuchenny do dyspozycji, śniadania bardzo dobre, wokoło dużo miejsca do zabawy dla dzieci. Jest plac zabaw, trampolina, grill. Blisko na stok.Polecam.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Alabama40