Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel kameralny, przyjazny dzieciom . Pokoje czyste a załoga bardzo miła. Bardzo duża i ładnie urządzona. Polecam zarówno dla osób starszych jak rodzin z dziećmi . Brakowało mi tylko swojskich wypieków na śniadaniu.

Dziękujemy, Jadwiga U
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna miejscówka w Białce. Nowe apartamenty kompletnie wyposażone. Znakomita lokalizacja, duży plus że na miejscu jest sauna, jacuzzi oraz restauracja. Wspaniały rodzinny pobyt, dzieci po tygodniowym pobycie nie chciały wyjeżdżać

Dziękujemy, robertwO1239KG
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Super apartamenty, gustownie i nowocześnie urządzone z pełnym wyposażeniem (dwa tv, kuchnia ze zmywarką, mikrofalówką itp. Idealne na weekend z rodziną. W budynku winda. Na dole restauracja, serwująca śniadanie i nie tylko. Duży parking. Plac zabaw dla dzieci.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 26michalg
Zrecenzowano: 21 lutego 2019

Nowiutki bardzo ładnie urządzony pensjonat.
Bardzo miła obsługa czysto i bardzo gustownie urządzone pokoje.
Ceny w restauracji bardzo przystępne.
W pokojach darmowe wifi i w pełni wyposażona kuchnia.
Miejsce godne polecenia oby tak dalej :)

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, dedusd
Zrecenzowano: 27 stycznia 2019

Miałam okazję spędzić tam kilka dni w styczniu 2019 r. i o ile apartament z aneksem był naprawdę bardzo ładny, czysty, urządzony w ciekawym stylu i na wysokim poziomie, tak reszta niestety zepsuła wrażenie.
Pokoje, wbrew deklaracji na stronie, zdecydowanie nie były dźwiękoszczelne. Zza ściany słychać było momentami dość wyraźnie rodzinę z dziećmi. Ale i tak jest dużo lepiej niż w innych obiektach. Do wejścia a następnie do windy trzeba podejść schodami - dla niepełnosprawnych może być to problem.
Po przyjeździe nie zastaliśmy w łazience żadnych kosmetyków i obsługa kompletnie nie widziała problemu, że nie otrzymaliśmy ich przez cały pobyt... i nawet bym tego tematu nie poruszała (bo nie lubię robić problemów z błahostek, widocznie po prostu ktoś zapomniał - zdarza się), gdyby nie fakt, że jeden przypadkowo stłuczony w pokoju przy zmywaniu kieliszek stał się dla nich wielkim wyzwaniem - trzeba było zrobić zamieszanie, zaangażować jakąś bliżej nieokreśloną kierowniczkę (która nie była łaskawa zejść porozmawiać) i zagrozić ukaraniem karą finansową. Gdybym o tym nie powiedziała sama z siebie, to założę się, że i tak nikt by nie zauważył jednego kieliszka mniej w szafce pełnej szkła. Ale chciałam być uczciwa i zawsze informuję. Mocno zaskakujące było też stwierdzenie pana na recepcji, że idzie sprawdzić stan pokoju - jak na koloniach. To takie trochę traktowanie klientów jak potencjalnych złodziei. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam w żadnym hotelu na poziomie, czy to polskim, czy europejskim, tym bardziej, że wszędzie jest monitoring i nikt sobie ot tak nie wyniesie łóżka czy telewizora, a i przecież kaucja nie była pobrana, żeby jej zwrot uzależniać od stanu pokoju. Żenada, bo hotel dysponuje istotnymi danymi klienta i w razie potrzeby bez problemu go znajdzie. Staliśmy i czekaliśmy jakiś kwadrans, aż pan łaskawie wróci, więc "szybkie wymeldowanie" to chyba jest jakaś abstrakcja. "Potrawy dietetyczne na życzenie" to też swego rodzaju kuriozum, bo obsługa restauracji nie rozróżnia składników - ja mówię o mleku a oni o glutenie... bo to chyba to samo, prawda?
Pierwszego dnia przejście z parkingu do hotelu nie było niczym posypane, chodziło się dosłownie po lodzie. Dopiero kolejnego dnia teren został delikatnie posypany, co i tak niewiele pomagało. Pomijam już fakt, że wieczorami wokół hotelu śmierdziało z kanalizacji. Dojazd do hotelu z głównej drogi nie jest oznaczony, a mapy Google kończą nawigację na ulicy Środkowej.
Niestety, piękne pokoje to nie wszystko, a "luksus" to nie tylko wyższa cena noclegu. W hotelu liczy się również atmosfera i odpowiednie traktowanie klienta. Tutaj mi tego zdecydowanie zabrakło. A szkoda, bo obiekt ma potencjał.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, DrivingWithMusic