Białka Tatrzańska

“Janusz i Grażyna”

Zajazd Białczański Karczma Regionalna
Zrecenzowano 4 września 2019

Witam
Jak dla mnie jedzenie ok
Duże solidne porcje
Ceny ok
Jedzenie smaczne
Jet parę rzeczy do poprawy
Beka płatność kartą i pani kelnerka zakręcona
Ogólnie jest ok

Dziękujemy, Janusz-grazyna2019

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Zajazd Białczański,Karczma zachęca widokiem, klimatem w stylu górskim. Niestety to tylko jeden pozytyw. Jedzenie masakra, tragedia, trucie ludzi. Obsługa fatalna, kelnerka z przypadku, stolik brudny, choć w karczmie nie za wiele gości i jest czas na sprzątanie. Pani podała grillowany oscypek, jednak wcześniej zapomniała przynieść sztućców. Drugie danie podają jeszcze w trakcie jedzenia pierwszego, masakra. Zamówiliśmy danie regionalne z polecenia kelnerki Gazdowskie jadło, dwa spalone placki ziemniaczane, jeśli to można nazwać plackiem, czuć samą mąkę, w środku kotlet schabowy, zresztą nie wiem co to było bo smaku kotleta nie było a na to wszystko kapusta zasmażana. FATALNE. Dziecko jadło nagetsy z frytkami, frytki słabej jakości, nagetsy smażone na starej fryturze, panierka włącznie z innymi pozostałościami po poprzednich smażeniach. Kelnerka nic sobie z tego nie zrobiła,że goście się skarżą na jedzenie. Mają to gdzieś, nie wyciągają wniosków z opini klientów. Jesteśmy drugi tydzień w Białce i tak źle nie jedliśmy. Po przeciwnej stronie Litworowy Staw- pysznie! Czytajcie opinie, bo ładny widok nie zrekompensuje tego co dostaniecie na talerzu.

Dziękujemy, Loecknitz
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedys karczma byla fajna i miala klimat. W 3 dniu wizyty w bialce mialem ochote na kaszanke z cebulka a pamietalem ze w karcmie jadlem kiedys dobrą. Najpierw pani obslugujaca kazała nam opuścić piętro, bo będą szorowac stoly, więc 2 letnie dziecko sprowadzilismy z płaczem na parter (kącik zabaw jest na górze). Potem po 40 minutach czekania okazało się że pani kelnerka nie przekazała zamówienia na kaszankę do kuchni... bez przeprosin zapłaciłem za herbate i piwo (tylko gotówką) i odpuściłem z niesmakiem lokal. W karcmie panuje nerwowa atmosfera u personelu co przekłada się na słabą obsługę. O jakości jedzenia świadczą duże niezjedzone ilości pozostawiane przez klientów na talerzach. A kiedys było tak miło, smacznie i z klimatem.

Dziękujemy, Artur_Sieczkowski
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pasza a nie jedzenie. Obsługa nie miła. Brak możliwości płacenia kartą. Brak organizacji. Strony czas i pieniądze.

1  Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Średnie jedzenie (zamawialiśmy kilka rzeczy, niektóre były niedobre, inne w miarę smaczne, chleb czerstwy i z włosem na kromce) i FATALNA obsługa. Obsługiwało nas kilka różnych kelnerek, z czego jedna nieznająca karty, a inna mało uprzejma z obrażoną miną. Do podanego dania zapomniano przynieść sztućców. Na stołach brak przyprawników, a jedzenie albo zbyt słone, albo niedoprawione. Cena wina okazała się dwukrotnie wyższa niż w karcie. Na sam koniec dowiedzieliśmy się, że nie można płacić kartą, o czym nikt wcześniej nie poinformował. Który mamy wiek? Na szczęście mieliśmy przy sobie gotówkę, bo nie mam pojęcia, jak daleko był jakikolwiek bankomat. Dodam jeszcze, że aby zobaczyć jaki stosunek do klienta ma właściciel, wystarczy poczytać odpowiedzi na negatywne opinie na Google.

1  Dziękujemy, aleksandra-ry

Zajazd Białczański Karczma Regionalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Białczański Karczma Regionalna? Podziel się wrażeniami!