Zrecenzowano: 14 marca 2019

Bardzo dobrze wspominam nasz pobyt w marcu. Dostaliśmy czysty i przytulny pokój. Hotel jest bardzo zadbany, wszystko na wysokim poziomie, a jednocześnie jest przyjazny rodzicom z dziećmi, zwierzakom. Ciepło, spokój, swobodna atmosfera. Jestem mile zaskoczona "europejskim standardem". Śniadanie doskonałe- pyszne ciasta, porządna kawa, dużo opcji do wyboru. Profesjonalna i miła obsługa.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, siestunia
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Byliśmy z rodziną na Świętach Bożego Narodzenia. Może zacznę od pozytywnych spostrzeżeń - obsługa w recepcji na "6". Pokoje choć małe, to jednak czyste, bez zastrzeżeń. Jednak jeżeli chodzi o wyżywienie, to nawet brak słów... Proponuję właścicielom oferować same noclegi - nawet bez śniadań, pozostaną lepsze wrażenia. Na pewno nie polecam pobytów świątecznych, czy jakichkolwiek związanych z jedzeniem, czy organizacją pobytów. Zorganizowano nam posiłki (śniadania i obiadokolacje / kolację wigilijną) w pomieszczeniu piwnicznym - określanym jako sala konferencyjna. Sala bez szczególnego - świątecznego wystroju, czy nastroju, przypominająca bardziej stołówkę, czy bar. JEDZENIE - OKROPNE!!! Chyba nikt nie chciał właścicielom, czy sobie psuć świątecznego nastroju i podczas pobytu pytać o co w tym wszystkim chodzi !!?? (Zrozumieliśmy wtedy dlaczego z góry pobrano opłatę za cały pobyt). Nie chodziło nam o to, żeby się "objeść", ale żeby zjeść coś dobrego, smacznego - tego niestety zabrakło. Można by opisywać wiele z podawanych nam posiłków. Zauważę tylko, że po kolacji wigilijnej zostaliśmy głodni, wszystko co było podawane nie było za bardzo jadalne - postawiono na tanie i byle jakie produkty, chyba żeby jak najwięcej zostało właścicielom hotelu z tego biznesu w ich kieszeniach. (Np. barszcz czerwony z uszkami miał więcej octu niż buraków, ale postanowiono, że w II dzień świąt mamy dojeść ten sam barszcz - zamieniono uszka na ziemniaki i dodali śmietanę - właściciele myślą, że ich klienci tego nie zauważą...) Tak było z wieloma innymi daniami. Jednym słowem ten pobyt zapamiętamy jako niezbyt udany.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Krzys_XXX
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Bardzo dobry hotel, nowoczesny z elementami góralskimi. Czysty , schludny i zadbany...Szkoda, że do końca nie spełnił naszych oczekiwań...
Byliśmy na świeta Bożego Narodzenia i zabrakło nam trochę takiej typowej góralskiej gościnności. Dania na wigilię nie odpowiadały zestawowi, który był przewidziany, dziwny Świety Mikołaj, ktory zupełnie nie wiedział co robic z dziećmi ?, recepcja hotelowa zamknieta od 22.00 ?..No i restauracja, która podaje bardzo smaczne posiłki, ale czynna do godz. 22.00. Gosci z ulicy tak naprawdę nie ma wcale, chyba, że sa to znajomi menagerki albo muzykujacego tu zespołu ( w większosci podpici i bawia sie w swoim gronie znakomicie ).
Goscie hotelowi czuja sie nieco zniesmaczeni tym faktem..
Na miejscu właścicieli hotelu wymieniłbym znaczna częsć załogi, bo hotel ma potencjał !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Na ostatnim pietrze bardzo ładny widok na Tatry i Kotelnice.
Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Ryszard W
Zrecenzowano: 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

O ile sama miejscowość nie ma nic do zaoferowania, szczególnie po sezonie, o tyle sam hotel jest godny polecenia. Fajnie zagospodarowane podwórko z bujanymi fotelami, smaczne śniadania i dostępny całą dobę bufet kawowy. Obsługa miła, pomocna. Drobny minus za konieczność upominania się o sprzątanie. Gdyby nie to ze sama Białka nas rozczarowała na pewno byśmy wrócili.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 136iwonas
Zrecenzowano: 5 września 2018

Polecam z czystym sumieniem !
Obiekt nowy o wysokim standardzie, bardzo czysto, cicho. Miły i pomocny personel.
Smaczne śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Ogromnym atutem jest dostęp do bufetu kawowo-herbacianego o każdej porze dnia. Na gości hotelowych czeka szeroki wybór herbat i (co dla mnie najważniejsze) kawa z ekspresu. Dodatkowo woda i soki oraz małe, słodkie co nieco :)
W obiekcie znajduję się stół do bilarda i piłkarzyki (frajda dla dzieci).
Duży parking na tyłach obiektu.
Jedyny minus to fakt, że pokój jest sprzątany dopiero po 3 dobie.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, emtoton