To zdecydowanie hotel wychodzący naprzeciw swoim gościom. Może do tanich nie należy ale za to daje dużo w zamian.
Na początek powiem, że nastąpiła pomyłka z naszej strony z terminem rezerwacji. Załatwione w niespełna pół godziny na naszą korzyść. Byliśmy drugi raz i na pewno będziemy przyjeżdżać co roku.
Dla tych co narzekają na tłumy, czy hałas daję do przemyślenia termin wyjazdu.
Śniadania i obiadokolacje bardzo różnorodne i smaczne. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Pokoje bardzo klimatyczne, czyste.
Obsługa od kelnerek przez panie na recepcji i członków administracji na bardzo dobrym poziomie. Super plac zabaw za hotelem oraz pokój (pokoje) zabaw w samym hotelu. Wieczorem kino dla dzieci w wieku 7-12. Fajna sprawa ale nas to nie dotyczyło. Termy jak termy. Kto lubi to się tam odnajdzie i będzie dobrze bawił. Mamy termy w rodzinnym mieście ale bez widoku na wysokie Tatry ;) Piękna sprawa. Tyle po krótce. Polecamy z czystym sumieniem. Do zobaczenia za rok :)

Dziękujemy, Relax541700
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży hotel z wieloma atrakcjami dla dzieci. Skorzystaliśmy z możliwości wykupienia opieki nad dziećmi. Opiekowała się nimi animatorka. W tym czasie można skorzystać z saunarium i term i pobyć chwilę we dwoje. Śniadania wyśmienite,każdy znajdzie coś dla siebie. Obok czynny wyciąg krzesełkowe,można pospacerować i natknąć się na stado owieczek,dla dzieci super doświadczenie. Jest gdzie spacerować. Trafiliśmy z pogoda,ale nawet gdy jej nie ma jest co robić. Wspaniały czas spędzony z rodziną. Hotel idealny na długi weekend.

Dziękujemy, nataliapi2019
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Jak przystało na hotel 4 gwiazdkowy i za te pieniadze wszystko raczej ok. Zwracam jedynie uwagę na obiadokolacje które można zakupić w pakiecie wakacyjnym. Obiadokolacje które zakupiliśmy były w godzinach od 14.00 do 17.00?!? To raczej obiad i tak to powinno być nazywane. Dodatkowo są to bardzo skromne posiłki serwowane w ciasnym pomieszczeniu. Nie chcę nawet sprawdzać ile za nie zapłaciłem ale zdecydowanie odradzam. Porównując do konkurencji są lata świetlne w tyle.

Dziękujemy, krzysztofk902
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Jeśli szukacie miejsca w polskich górach na europejskim poziomie, to dobrze trafiliście. Bania ma wszystko, no prawie wszystko, bo brakuje zaplecza fitness, aby zaspokoić oczekiwania i wymagania gości lubiących poszusować na stoku, zaprzyjaźnić się z kuchnią góralską (podhalańską, etc.) na najwyższym poziomie, zrelaksować się w przyzwoitych termach i spędzić czas w niezłym nocnym klubie. Mieliśmy tutaj magiczne Święta Bożego Narodzenia 2018. W Wigilię zacząć padać filmowy śnieg, pasterka w pobliskim kościółku była niezwykle emocjonalna i oczyszczająca. Klasa i nieustający sentyment.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, WaldemarSobanski
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka dni w środku lata, z małymi dziećmi. Piękna pogoda.
Wokół hotelu budowa. Budowa to hałas i inne niedogodności w tym ograniczony parking.
Sam hotel przyzwoity - ludzie się starają, pokoje w porządku. Bufet śniadaniowy i obiadowy bardzo dobry. Ceny z tych wyższych.
Termy pod ręką, mnóstwo atrakcji dla dzieci i nie tylko. Mam wrażenie, że to miejsce stało się centrum życia rozrywkowego okolicy: tłumy chętnych do term, na koncerty itp.
W efekcie ogródki restauracyjne przy wewnętrznym deptaku tętnią życiem i hałasem. Po deptaku chodzi dużo ludzi, w tym dzieciaki. Pośród spacerowiczów przemykają pojazdy elektryczne z wypożyczalni. Prowadzone przez dzieci, często bez wprawy i wyobrażni. Niebezpiecznie. Hałaśliwie.
Spacer z wózkiem oznacza najczęściej zejście do głównej drogi, gdzie tłum i zgiełk, wąskie i nierówne chodniki. Stragany, stragany. Szybki powrót w okolice hotelu, gdzie chociaż ryzyko rozjechania przez auta maleje.
Koncerty gwiazd (choć może ja ich wcześniej nie znałem) to niewątpliwa atrakcja ale też nagłośnienie.
Nie zaznasz spokoju...

3  Dziękujemy, 694krzysztofo