Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Jak przystało na hotel 4 gwiazdkowy i za te pieniadze wszystko raczej ok. Zwracam jedynie uwagę na obiadokolacje które można zakupić w pakiecie wakacyjnym. Obiadokolacje które zakupiliśmy były w godzinach od 14.00 do 17.00?!? To raczej obiad i tak to powinno być nazywane. Dodatkowo są to bardzo skromne posiłki serwowane w ciasnym pomieszczeniu. Nie chcę nawet sprawdzać ile za nie zapłaciłem ale zdecydowanie odradzam. Porównując do konkurencji są lata świetlne w tyle.

Dziękujemy, krzysztofk902
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Jeśli szukacie miejsca w polskich górach na europejskim poziomie, to dobrze trafiliście. Bania ma wszystko, no prawie wszystko, bo brakuje zaplecza fitness, aby zaspokoić oczekiwania i wymagania gości lubiących poszusować na stoku, zaprzyjaźnić się z kuchnią góralską (podhalańską, etc.) na najwyższym poziomie, zrelaksować się w przyzwoitych termach i spędzić czas w niezłym nocnym klubie. Mieliśmy tutaj magiczne Święta Bożego Narodzenia 2018. W Wigilię zacząć padać filmowy śnieg, pasterka w pobliskim kościółku była niezwykle emocjonalna i oczyszczająca. Klasa i nieustający sentyment.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, WaldemarSobanski
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka dni w środku lata, z małymi dziećmi. Piękna pogoda.
Wokół hotelu budowa. Budowa to hałas i inne niedogodności w tym ograniczony parking.
Sam hotel przyzwoity - ludzie się starają, pokoje w porządku. Bufet śniadaniowy i obiadowy bardzo dobry. Ceny z tych wyższych.
Termy pod ręką, mnóstwo atrakcji dla dzieci i nie tylko. Mam wrażenie, że to miejsce stało się centrum życia rozrywkowego okolicy: tłumy chętnych do term, na koncerty itp.
W efekcie ogródki restauracyjne przy wewnętrznym deptaku tętnią życiem i hałasem. Po deptaku chodzi dużo ludzi, w tym dzieciaki. Pośród spacerowiczów przemykają pojazdy elektryczne z wypożyczalni. Prowadzone przez dzieci, często bez wprawy i wyobrażni. Niebezpiecznie. Hałaśliwie.
Spacer z wózkiem oznacza najczęściej zejście do głównej drogi, gdzie tłum i zgiełk, wąskie i nierówne chodniki. Stragany, stragany. Szybki powrót w okolice hotelu, gdzie chociaż ryzyko rozjechania przez auta maleje.
Koncerty gwiazd (choć może ja ich wcześniej nie znałem) to niewątpliwa atrakcja ale też nagłośnienie.
Nie zaznasz spokoju...

3  Dziękujemy, 694krzysztofo
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Byliśmy gośćmi Hotelu Bania (3 osoby dorosłe oraz dwójka dzieci). Nadszedł czas na podsumowanie naszego pobytu.
Przychodząc do jakiegokolwiek hotelu na początku udajemy się do recepcji i dlatego zacznę od tego. W Hotelu Bania obsługa w recepcji była zawsze pomocna, więc oceniam ją bardzo dobrze. Przyjechaliśmy przed godziną 15. Musieliśmy zaledwie poczekać 20 minut i pokoje były już gotowe, także nie musieliśmy czekać do 16. Po rozpakowaniu udaliśmy się na obiadokolację. Tutaj byliśmy pod wrażeniem. Dania były przepyszne i był bardzo duży wybór. Jeśli już jesteśmy przy posiłkach to muszę wspomnieć o śniadaniach, które również były wyśmienite. Różnorodność i jakość potraw była na najwyższej klasie. Obsługa na obiadokolacjach i śniadaniach była zawsze pomocna i zawsze uśmiechnięta. Uważam, że godziny wydawania obiadokolacji powinny być trochę inne np. 15-18, a nie jak obecnie 14-17. Pomimo tego śniadania i obiadokolację, oceniam na 5. Poruszanie się po hotelu już w drugi dzień stało się bardzo proste. Przejście łącznikiem do Term (o nich później) jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Serwis sprzątający zawsze pomocny i miły. Jeżeli potrzebowaliśmy więcej wody w butelkach, to nie było żadnego problemu. Panie sprzątające zawsze były gotowe do pomocy. Dla mnie 5. Atrakcje dla dzieci na placu zabaw wyśmienite. Dmuchańce, tyrolka, zjazd na pontonach itd. Dzieciakom się nie nudziło. Atrakcje, jak kino na stoku, czy ognisko na górze z góralską kapelą to świetny pomysł. Do tego wszystkiego koncerty z cyklu Kultura na Bani robiły specyficzny klimat. Zajęcia z „Panią Sport” (Dorota) to super rozwiązanie, dla tych co również na wakacjach chcą zadbać o dobrą formę fizyczną i kondycję. Trening obwodowy na zewnętrznej siłowni, jogging to tylko wybrane z których korzystaliśmy. Do wyboru są jeszcze wycieczki rowerowe oraz nordic walking i siatkówka plażowa. Animacje dla dzieci były również dobrze zorganizowane, codzienne wyświetlane bajki w dużej klimatyzowanej sali z popcornem. W jeden dzień 2 godziny poświęcone na pobyt dzieci w saunariurm, gdzie mogły przekonać się jakie są rodzaje saun oraz uczestniczyć w rytuale saunowym. Świetnym pomysłem była możliwość wykonywanie przez dzieci owocowych koktajli w Klubie Bania, czy wykonywanie owocowych sałatek. Prawdziwą niespodzianką były podchody dla dzieci na terenie całego hotelu. Przy różnego rodzaju pracach technicznych (wazony, kubki, kartki itp.), które dzieci wykonywały można by zwiększyć ilość tych materiałów. Zdarzało się tak, że dziecko zrobiło daną pracę w 20 minut i już nie mogło robić kolejnej, bo materiały były wyliczone. Pomimo tego Panie animatorki zdały egzamin na 5. Sauny w hotelu Sielsko Anielskie Spa, to super sprawa. Teraz w końcu dotarliśmy do Term – Cały kompleks basenów, zjeżdżali i saun robi wrażenie. Nasze dzieciaki nie nudziły się. My również. Nowa atrakcja w postaci niecki z wodą o temperaturze 10 stopni oraz maszyną do wytwarzania lodu, to super sprawa. Wiadomo, że w przypadku dużej ilości osób jest tłok, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Leżaków jest mnóstwo, więc nie ma możliwości, aby nie znaleźć wolnego. Sauny w termach robią wrażenie i częste rytuały saunowe również.
Wszystkiemu temu towarzyszy przepiękny widok na Tatry.
Podsumowując pobyt wart wydanych pieniędzy – jesteśmy zadowoleni.

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Bani już po raz kolejny, kiedyś jako para teraz jako rodzice i za każdym razem był to w 100 % wyjazd udany. Wiadomo że jeżeli pogada dopisuje jest świetnie, jeżeli leje deszcz i jest zimno to jest gorzej, lecz hotel zapewnia tyle atrakcji że nie trzeba z niego wychodzić. Dzieciaki maja co robić, jest też animatorka w bawialni która zaopiekuje się dzieciakami, wtedy rodzice mogą bez problemu skorzystać np z saun. Jedzenie pierwsza klasa w restauracji która mieści się wewnątrz hotelu oraz w bufecie śniadaniowym.
Obsługa także miła i pomocna, w pokojach czysto.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, mariolaole