“Pakiet Świąteczny”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Hotel Bania Thermal & Ski
Miejsce nr 1 wśród 4 hoteli w Białce Tatrzańskiej
Zrecenzowano 3 stycznia 2017

Wielki plus dla obiektu, w którym byłam już 3 razy (w tym też na Halloween, gdy obłożenie nie było tak pełne jak teraz ok.2-3 lata temu). Stoki pod samym hotelem, do tego połączone z resztą na Kotelnicy, tylko szkoda, że nie ma od strony hotelu podgrzewanych kanap jak na reszcie stoków. Recepcja pomocna, życzliwa i lepiej wykwalifikowana(tutaj zauważyłam różnicę od ostatniego pobytu). Pomiędzy działami dobra współpraca. Obsługa zawsze interesowała się gościem, spa hotelowe małe ale za to "nadrabia" różnorodnymi saunami i odbywającymi się seansami mimo tego, że sauna fińska nie jest duża. O nic nie trzeba się upominać dwa razy i widać, że to obsługa jest dla gościa i stara się spełnić wszystkie zachcianki. Obiekt się dalej rozbudowuje, posiada wejście od hotelu na termy, które również nadrabiają małe hotelowe spa. Na niczym się nie zawiedliśmy, a nawet widzimy na przestrzeni lat, że kierownicy i właściciel patrzą na każdy szczegół i ma pod kontrolą wszystko. Widzę również dbałość o lokalność, zainwestowanie w dekorację i inne szczegóły związane z Podhalem oraz jego urokami.

Wskazówka dotycząca pokojów: Na piętrach znajdują się aneksy kuchenne z żelazkiem co jest ułatwieniem dla takiej ilości gości, gd...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
Dziękujemy, Magdalena Z
Napisz recenzję

Zrecenzowano 2 stycznia 2017

Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane ,mozna na nartach jezdzic i tez z basenow korzystac .
Sniadanie bardzo obfite i smaczne.Pokoj wystarczajaco duzy dla 2 osob, polozenie Hotelu w wspanialym miejscu wszedzie blisko .

Dziękujemy, annaA5181UY
Zrecenzowano 31 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Beznadziejny. Nie polecam. Kapela gra z baaardzo dużymi przerwami. Jedzenie - beznadziejne, chyba zapomnieli do czego zobowiązują 4*, a tym bardziej zabawa Sylwestrowa. Na pewno tutaj nie wrócę. Najgorszy Sylwester

Data pobytu: styczniu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, norbert x
Zrecenzowano 31 grudnia 2016

Wszystko ok poza tym ze obiadokolacje nie były wliczone w cenę i za termy płaciliśmy osobno za taką cenę !!!! Sory trzeba pomyśleć ogólnie hotel super przepyszne jedzenie narciarnia rewelacja animacje dla dzieci rewelacja polecam z grubym portfelem

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje przestronne my mieliśmy dwie łazienki
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
1  Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 31 grudnia 2016

Byliśmy u Państwa już poraz trzeci i na pewno zamierzamy do Was wrócić już na wiosnę.Warunki w których u Państwa wypoczywamy są doskonale bo wszystko dostępne jest w jednym miejscu Zachwyca nas pedantyczna czystość i dbanie o detale miła obsługa i ciepło waszego hotelu oraz pyszne jedzenie bardzo świeże i smaczne Jedynie wyroby cukiernicze są nie udane cukiernicy nie potrafią tak naprawdę piec ciast . Choć brakowało nam miejsc tylko dla dorosłych tzw strefy ciszy.Byliśmy u Państwa tym razem w okresie świątecznym i braliśmy udział w kolacji wigilijnej i z tej właśnie kolacji wyszliśmy zawiedzeni było elegancko przyjemnie natomiast porcje jakimi zostaliśmy uraczeni były mikroskopijne nie było nic na stolikach poza małymi porcyjkami przynoszonymi przez kelnerów w długich odstępach czasu Goście wyszli głodni i rozczarowani Zabrakło również prawdziwych makowców Kolacja była bardzo skromna choć wykwintna w porównaniu z tym do czego u Państwa jesteśmy przyzwyczajeni Bo śniadania i obiadokolacje są rewelacyjne pyszne syte i różnorodne. Pragniemy jednak podziękować za gościnę i atmosferę jaką u Państwa za każdym razem zastajemy Dziękujemy przede wszystkim właścicielowi założycielowi i pomysłodawcy tak wspaniałego miejsca jakim jest Bania z pełnym zapleczem rekreacji i komfortu Dziękujemy Panu Dziubasikowi i gratulujemy Pozdrawiamy z całego serca całą rodzinę Dziubasików i wszystkich pracowników którzy przyczyniają się do tego że pobyt u Państwa za każdym razem jest prawdziwą przyjemnością

Data pobytu: grudniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, 469andrzejo
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Białka Tatrzańska — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 6.9 km
Grand Hotel Stamary
Nr 1 z 67 w lokalizacji Zakopane
Liczba recenzji: 453
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Bania Thermal & Ski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Bania Thermal & Ski — dodatkowe informacje

Adres: Środkowa 181, Białka Tatrzańska 34-405, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Białka Tatrzańska
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 4 hoteli w Białce Tatrzańskiej
Zakres cen: 467 zł–1 129 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Bania Thermal & Ski 4*
Liczba pokoi: 47
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Bania Thermal & Ski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?