“Urlop w Bialce Tatrzanskiej”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Hotel Bania Thermal & Ski
Miejsce nr 1 wśród 5 hoteli w Białce Tatrzańskiej
Zrecenzowano 2 stycznia 2017

Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane ,mozna na nartach jezdzic i tez z basenow korzystac .
Sniadanie bardzo obfite i smaczne.Pokoj wystarczajaco duzy dla 2 osob, polozenie Hotelu w wspanialym miejscu wszedzie blisko .

Dziękujemy, annaA5181UY
Napisz recenzję

Zrecenzowano 31 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Beznadziejny. Nie polecam. Kapela gra z baaardzo dużymi przerwami. Jedzenie - beznadziejne, chyba zapomnieli do czego zobowiązują 4*, a tym bardziej zabawa Sylwestrowa. Na pewno tutaj nie wrócę. Najgorszy Sylwester

Data pobytu: styczniu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, norbert x
Zrecenzowano 31 grudnia 2016

Wszystko ok poza tym ze obiadokolacje nie były wliczone w cenę i za termy płaciliśmy osobno za taką cenę !!!! Sory trzeba pomyśleć ogólnie hotel super przepyszne jedzenie narciarnia rewelacja animacje dla dzieci rewelacja polecam z grubym portfelem

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje przestronne my mieliśmy dwie łazienki
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
1  Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 31 grudnia 2016

Byliśmy u Państwa już poraz trzeci i na pewno zamierzamy do Was wrócić już na wiosnę.Warunki w których u Państwa wypoczywamy są doskonale bo wszystko dostępne jest w jednym miejscu Zachwyca nas pedantyczna czystość i dbanie o detale miła obsługa i ciepło waszego hotelu oraz pyszne jedzenie bardzo świeże i smaczne Jedynie wyroby cukiernicze są nie udane cukiernicy nie potrafią tak naprawdę piec ciast . Choć brakowało nam miejsc tylko dla dorosłych tzw strefy ciszy.Byliśmy u Państwa tym razem w okresie świątecznym i braliśmy udział w kolacji wigilijnej i z tej właśnie kolacji wyszliśmy zawiedzeni było elegancko przyjemnie natomiast porcje jakimi zostaliśmy uraczeni były mikroskopijne nie było nic na stolikach poza małymi porcyjkami przynoszonymi przez kelnerów w długich odstępach czasu Goście wyszli głodni i rozczarowani Zabrakło również prawdziwych makowców Kolacja była bardzo skromna choć wykwintna w porównaniu z tym do czego u Państwa jesteśmy przyzwyczajeni Bo śniadania i obiadokolacje są rewelacyjne pyszne syte i różnorodne. Pragniemy jednak podziękować za gościnę i atmosferę jaką u Państwa za każdym razem zastajemy Dziękujemy przede wszystkim właścicielowi założycielowi i pomysłodawcy tak wspaniałego miejsca jakim jest Bania z pełnym zapleczem rekreacji i komfortu Dziękujemy Panu Dziubasikowi i gratulujemy Pozdrawiamy z całego serca całą rodzinę Dziubasików i wszystkich pracowników którzy przyczyniają się do tego że pobyt u Państwa za każdym razem jest prawdziwą przyjemnością

Data pobytu: grudniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, 469andrzejo
Zrecenzowano 30 grudnia 2016

To mój piąty, bądź szósty pobyt w Bani. Niestety poziom znacznie sie obniżył. Chociaż sam hotel i jego położenie są wspaniałe, to zarządzanie obiektem pozostawia wiele do życzenia. W dniu wyjazdu podjazd (poza strefa podgrzewaną) był nie odśnieżony, przez co tworzyły sie zatory bo samochody sie ślizgały. Jedzenie w restauracji Rohatka nadal drogie, natomiast zupełnie niejadalne. Chyba zmienił sie szef kuchni. Tak gumowego kurczaka w zyciu nie jadłem. Lasagne z mikrofali. Gdyby w nazwie nie było słowa Tiramisu to w zyciu bym nie poznał. Porażka na całej linii... W czasie śniadań "strefa ciszy" to tylko chwyt marketingowy. Całe rodziny z tabunami małych dzieci... żaden kelner ani razu nie zareagował. Kiedys to wszystko wyglądało inaczej, ale chyba pęd za "dudkami" przesłonił oczy zarządzającym. Miła obsługa duzo wynagradza, ale z przykrością obserwuje niesamowitą rotacje, wiec duże szanse ze poziom bedzie spadał.

1  Dziękujemy, bartek_lemon
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Białka Tatrzańska — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 6.9 km
Grand Hotel Stamary
Nr 2 z 68 w lokalizacji Zakopane
Liczba recenzji: 461
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Bania Thermal & Ski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Bania Thermal & Ski — dodatkowe informacje

Adres: Środkowa 181, Białka Tatrzańska 34-405, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Białka Tatrzańska
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 5 hoteli w Białce Tatrzańskiej
Zakres cen: 509 zł–1 174 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Bania Thermal & Ski 4*
Liczba pokoi: 47
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Bania Thermal & Ski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?