“dobra kuchnia”
Restauracja Novobilski — recenzja

Restauracja Novobilski
Opis: Smaki naszej restauracji charakteryzują się połączeniem tradycyjnej podhalańskiej kuchni z nowoczesną lekką jej odsłoną. Dla naszych gości stworzyliśmy wyjątkowe menu a’la carte, w którym znajdują się potrawy kuchni regionalnej oraz dania dietetyczne dla osób preferujących zdrowe odżywianie.
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobre jedzenie i bardzo miła obsługa. Byliśmy w piątkę i wszyscy byli zadowoleni z kuchni . Był to wyjazd weekendowy. Hotel tez bardzo przyjemny i czysty.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Jak6666

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Miałam przyjemność mieszkać w Willi pod Terma , lecz posiłki mieliśmy w Restauracji Novobilski. Miejsce nowocześnie urządzone , miłe dla oka. Obsługa bardzo mila i pomocna , jedzenie pyszne i przygotowane z pomysłem. Polecam !

Dziękujemy, Kajusia_x
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenia, obsługa na duzy plus bardzo pomocna i miła lokal był bardzo dobrym wyborem jedzenia podane bardzo ładnie i mega smaczne.

Dziękujemy, yogmean
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja. Obowiązkowy punkt po termach Bania. Ładny wystrój. Przepyszne jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Krótki czas oczekiwania. Obsługa na wysokim poziomie.

Dziękujemy, Dominika D
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Interesujący wystrój, miła i zainteresowana gościem obsługa, jedzenie dobre ale bez rewelacji, nie wyróżnia się niczym specjalnym.

1  Dziękujemy, dorotas162

Restauracja Novobilski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie
Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Novobilski? Podziel się wrażeniami!