Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Najgorsze miejsce w jakim miałam okazje być miałam wypocząć a czuje sie jak 4 konie po westernie budzik zafundowała nam mieszarka do zaprawy murarskiej przed 7 rano pobudka i piękny widok na budowę i dźwig zamiast widoku na tatry za to po 22 dzieciaki robią imprezę a ich rodzice nad nimi nie panują i musiałam sama prosić przed 23 żeby państwo z pokoju obok uspokoili swoje pociechy taki wypoczynek atrakcji zero pomijając termy bania na 3 godziny max więcej się tam nie da bo człowiek siedzi a dzieciaki skaczą prawie że na głowę mimo że mama mówi 10 razy nie skacz super zabawa relaks. W pensjonacie wybór dań na obiado - kolacje pech chciał że podobno pierwszy dzień narzucone bo od 15 doba hotelowa kolejne dni narzucone bo nie są niby wszystkie pokoje zajęte hmm no peszek a jak sie coś innego chce to trzeba iść i prosić o zamiane to już woleliśmy iść na pizze. Tak wiec z całego serca nie polecam dno dno dno chcesz mieć urlop na którym się wkurzysz znalazłeś :) Mieliśmy super wypocząć w końcu przyjechaliśmy na urlop za to pani w recepcji kiedy zgłosiliśmy że w ofercie nie było wspomniane ze kilka metrów dalej toczy się hałaśliwa budowa powiedziała nam że nie ma w obowiązku tego mówić. Czujemy się oszukani pewnie jak większość klientów bedąc w tym samym czasie co lepsze byliśmy świadkami jak jedni Państwo przyjechali 700 km zapłacili za pokój na drugim piętrze rodzinny na 4 osoby czyli 4 łóżka i piękny cudowny widok za to dostali 3 łóżka i widok na dach budki ze strojami kąpielowymi.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokażemy nasze widoki z pokoju delux
1  Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Było super bardzo czysto, obsługa świetna. Dobra lokalizacja.jedzenie cudowne, pyszne..mega wybór na śniadanie, obiad . super!!! Na pewno wrócimy. Terma bania po drugiej stronie ulicy , świetna zabawa i dla dzieci i dorosłych :-)

Dziękujemy, W1123KRkatarzynaz
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zadbany, czysty, kameralny hotel, miła obsługa, szczególnie Pan Mateusz, kierownik sali reatauracyjnej, przesympatyczny człowiek, bardzo przyjazny i chętny do pomocy, współpracy i komunikacji. Jego osoba i radosne usposobienie szczególnie umiliło nam wyjazd. Obiwkt blisko term, tras narciarskich. Smaczne i bogate śniadania. Bardzo wygodne łóżka.
Wszystko spełniło moje oczekiwania. Jedyne co do czego miałabym uwagi, jeśli już konieczne, to niesmaczne parówki jako jedyne ze wszystkiego co jedliśmy na śniadaniach oraz bardzo głośne wentylatory w łazienkach, które załączają się wraz ze światłem i budzą resztę współlokatorów.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 890agatak
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Hotel nowy, zadbany, kameralny. Praktycznie pod samymi termami i Kotelnicą. Jedzenie bardzo dobre, obsługa uprzejma i bezproblemowa. Możliwośc kupienia biletów na termy, bez konieczności stania w kolejce.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 675magda85
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tylko jedną noc w tym hotelu jednak chętnie wystawiamy pozytywną opinię na temat pobytu. Nie ma się do czego doczepic. Pokoje czyste przestronne z balkonami. Miła obsługa. Pyszne, różnorodne śniadanie na którym nic nam nie brakowało. Hotel pod samymi termami.

Dziękujemy, Zych1006