“Pyszne jedzonko i duży wybór”
Taberna de Sao Vicente — recenzja

Taberna de Sao Vicente
Nr 2 wśród 33 Restauracje (Sao Vicente)
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje

Do restauracji trafiliśmy dzięki dobrym opiniom i był to słuszny wybór. Mieliśmy akurat ochotę na coś nie regionalnego i można tu śmiało też znaleźć takie Dania a w dodatku bardzo pyszne! Można śmiało też zamówić Dania typowe dla Madery. Ceny bardzo dobre a knajpka nie rzucająca się w oczy.

Dziękujemy, 254arturk

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Lokal z wyglądu bardzo niepozorny przy samej ulicy na przeciw parku w Sao Vicente bez krzykliwego wystroju. Po prosu rodzinna tawerna. Natomiast kuchnia palce lizać. Jadłem tam najsmaczniejsze Prego Special z minutowym stekiem jakie miałem okazję próbować na Maderze. Zajrzyjcie tak koniecznie będąc w Sao Vicente.

Dziękujemy, ArtB1975
Zrecenzowano 15 września 2017

Miałam dwa razy zjeść w tej rodzinnej restauracji pałasza z bananem. Naprawdę bardzo smaczna rybka i dużo dodatków (ziemniaczki i warzywa). Naprawdę można się najeść i jest smacznie. Serdecznie polecam !

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Dziubek529
Zrecenzowano 21 maja 2017

Polecam espetade i bolo da Caco, palce lizac:) Jedna porcja wystarczy spokojnie dla swóch osób. Restauracja jest niepozorna ale warto spróbowac

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 22 marca 2016

W restauracji zaszły pewne zmiany.Nie można powiedzieć że na gorsze.Zamowilismy zupę warzywna,rybę z grilla i dodatki.Wszystko smakowało bardzo dobrze.Ziemniaki świeżo ugotowane,warzywa również.Ryba świeża i frytki robione na miejscu.Nam wszytko bardzo smakowało.Obecni wlasciciele staraja sie tak jak poprzedni.Polecamy !

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Dona K

Taberna de Sao Vicente — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Taberna de Sao Vicente? Podziel się wrażeniami!