Łaczy relaks z rozrywka

Wyspa mała ale znajdziesz tutaj wszystko co potrzeba. Cisza i relaks - zachodnia czesc wyspy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 listopada 2018
Ladydjango
Kraków, Polska
Cudowna wyspa!

Warta odwiedzenia! Polecam przynajmniej na kilka dni odpoczynku :) Jedzenie i zakupy na Walking... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 listopada 2018
KatarzynaA65
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 039)

Zrecenzowano: 17 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wyspa mała ale znajdziesz tutaj wszystko co potrzeba.
Cisza i relaks - zachodnia czesc wyspy + plaza Sunset
Restauracje i sklepy - plaza pattaya i walking street. Zdecydowanie dla ludzi ktorzy przyjechali sie tutaj pobawic.
Piekna plaza i restauracje to plaza sunrise!

Nie ma samochodow na wyspie. Ladne miejsce do snorklingu.

Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Ladydjango
Zrecenzowano: 10 listopada 2018

Warta odwiedzenia! Polecam przynajmniej na kilka dni odpoczynku :)
Jedzenie i zakupy na Walking Street, duży wybór knajpek z pysznym jedzeniem, imprezy z muzyką na żywo, możliwość oglądania filmów "pod chmurką". Dużo punktów oferujących wycieczki, masaże oraz zrobienie tatuażu. Przyjaźni, pomocni ludzie.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, KatarzynaA65
Zrecenzowano: 19 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Osobiście jestem pierwszy raz w Tajlandii i na wyspie Koh Lipe. Od początku urzekł mnie klimat panujący na tej rajskiej wyspie. Przesympatyczne ludzie, jedzenje na Walking Street smaczne, szeroki wybór knajpek wiec na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Znacznie taniej w porównaniu z wyspą Koh Hai.
Krystaliczna woda w morzu, przez co można obejrzeć przepiękne rafy koralowe. Odpływ robi wrażenie, a w zachodzie słońca można sie zakochać. Minusem niestety są dość zaśmiecone plaże.
Generalnie, polecam Forra Doving and Bamboo Resort!
Cisza, spokój, czysto oraz świetne przeżycie, spiąć w chatce z bambusa czy biorąc prysznic pod gołym niebem.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, anyaaaaa_qwer
Zrecenzowano: 7 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowna plaża Sunrise i okolice. Walking Street to interesujące miejsce pełne restauracji i buchających żarem grilli które rekompensowało pyszne jedzenie - ryby i owoce morza.

- Przepychające się skutery

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano: 11 stycznia 2018

Właśnie wróciłem z Malezji, przy okazji spędziłem tydzień na Koh Lipe. Bardzo fajne miejsce, świetne plaże z piaskiem jak mąka, przecudowna turkusowa woda, super jedzenie. Jak ktoś był na Gili to chyba można to porównać.Taniej jak w Malezji. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dziękujemy, Ireneusz W