Trzeba kontrolować sytuację aby wejść na więżę.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018
Sławomir D
Skierniewice, Polska
Rewelacyjne miejsce widokowe w drodze do szczytu

Historyczne miejsce na głównym szlaku, na szczyt. Wejście płatne ale warto zerknąć na Ślężę z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 maja 2019
NiedzielnyTurystaPL
Województwo śląskie, Polska

Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Historyczne miejsce na głównym szlaku, na szczyt. Wejście płatne ale warto zerknąć na Ślężę z innej perspektywy.

#localguides #letsguide #niedzielnyturystapl #slowdown #dolnoslaskie #niesamowitydolnyslask #Ślęża #sleza #wiezyca #podwiezyca #polskiegory #polishmountains #rezerwatprzyrodygorysleza #slezanskiparkkrajobrazowy #koronagorpolski #wiezyca #wiezabismarcka

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, NiedzielnyTurystaPL
Zrecenzowano: 2 marca 2019

Wieża ma dziwaczny system przyjmowania zwiedzających a w zasadzie to chyba w ogóle nie ma systemu. Nie liczcie że jak są wakacje i jest czwartek godzina 12 to czynne, ja wszedłem za 3 razem zupełnie przypadkowo było otwarte. Wejść można ale jak się wam nie uda to wielkiej straty nie ma

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Daniel M
Zrecenzowano: 1 października 2018

Odwiedzając Ślężę warto wejść na położoną tuż przy szczycie wieżę, by móc podziwiać widoki. Jednak nie dla osób z lękiem wysokości- choć nie jest specjalnie wysoka, to jednak stroma.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, Dorota D
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

W drodze powrotnej idąc żółtym szlakiem można zobaczyć wierzę widokową na Wieżycy szkoda tylko, że tak jak kościół na górze Ślęża zamknięta i o widokach z wieży można tylko pomarzyć

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, sikorskizbyszek
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

W zależności od dnia tygodnia i sezonu "dostępność" więży jest różna .Tego nie przewidzieliśmy i nie weszliśmy na taras widokowy. Trzeba było się wcześniej umówić.Szkoda , może następnym razem .Zbudowana w 1907 i odnowiona w 1992 roku 15 metrowa wieża zapewnia [ ponoć ] ładne widoki. Warto więc pokonać te 60 schodów na taras i przede wszystkim się przygotować na umówienie z wejściem . Warto dodać ,że do dzisiaj na świecie zachowały się jeszcze 172 takie wieże [tzw, Bismarcka ].

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Sławomir D