“Fantastyczne miejsce”

Stavros Restaurant Tradicional Greek Taverna
Nr 4 wśród 11 Restauracje (Marmari)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Prawdziwe domowa grecka kuchnia.

Byliśmy kilkakrotnie, za każdym razem wychodziliśmy zadowoleni.

Posiłki wspaniałe, wszystkie składniki przygotowywane na świeżo.

Obsługa super. Takich miejsc powinno być więcej!!!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Malgorzatast2016

Zrecenzowano 11 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa i dobre jedzenie. Do ceny smi doliczaja 10% napiwki do rachunku. Na wejście butelka zimnej wody, która nam życie uratowała w ten upał :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, ajotceha
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mała, ukryta pomiędzy hotelami grecka tawerna. Prowadzona przez rodzinę. Z zewnątrz trochę odstrasza, ale jedzenie pyszne. Obsługa miła. Ceny niskie. Obiad około 12 euro. Godna polecenia i mimo, ze znajduje się na uboczu zawsze ma gości.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, akowal1234
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Przepyszne jedzenie w przystępnych cenach. Lokal rodzinny, przemiła obsługa - tworzą lekko folklorystyczny, grecki klimat. Jedzenie przygotowywane na bieżąco do zamówienia, także można poczekać nawet do godziny na podanie posiłku.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Rafał B
Zrecenzowano 10 sierpnia 2016

Smaczne jedzenie miła obsługa. Tego się wymaga od restauracji :) Klasyczny, grecki wygląd. Polecam każdemu. Dość długie oczekiwanie na posiłek wynika z tego, że jedzenie jest na bieżąco przygotowywane. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, MirrrrM

Stavros Restaurant Tradicional Greek Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Marmari, Wyspa Kos

Byłeś(-aś) w Stavros Restaurant Tradicional Greek Taverna? Podziel się wrażeniami!