Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt uważam za udany. Począwszy od jedzenia: jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel plusuje za wieczorki, które organizuje 3 razy w tygodniu, tj. wieczór włoski, grecki oraz barbecue. Na wieczorze greckim muzyka na żywo oraz zachęcanie do tańca.
Obsługa hotelu na najwyższym poziomie, wysoka kultura osobista! Pani na barze przesympatyczna.
Pokoje jak na 3* całkiem w porządku.
Basen cieplutki i duży, oświetlenie na terenie hotelu wieczorami robi wrażenie!!
Do plaży ok 10-15 minut, podobnie jak do supermarketu.
Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. Wszystko jest kwestią podejścia i nastawienia. Bzdurą jest to, że patrzą w talerz... Rzeczywiście jest tam Pan, który stoi, ale tylko i wyłącznie po to, aby dokładać to co się już skończyło.
Wyjazd udany, hotel, plaża. Coś pięknego. Bardzo się cieszę i szczerze polecam!

Dziękujemy, Daria J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Α, Manager, Roselands HotelOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dear Darja good afternoon,
Thank very much for your nice words and -specially- your kindness towards
the hotel and specially to the staff of Roseland's.
As you very correct write, it is amazing how some people comment the hotel in such a negative way.
There is only one explanation to this:either you stayed in one other hotel or they were elsewhere!!!!!!!!!!!!
Needless to say that we will be more than happy to welcome you again in the future to Roseland's
and offer you an even higher level of service and satisfaction.
Thank you once again!!!

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Hotel położony jest ok. 500 metrów od plaży - spacerkiem idzie się tam około 10 minut. Hotel jest dla osób bez małych dzieci. Nie ma ani animacji ani innych atrakcji jakich potrzebują dzieci. Teren hotelu bardzo ładnie zadbany i cichy. Pokoje są czyste i codziennie sprzątane - bardzo miła obsługa sprzątająca. Niestety bardzo mała łazienka z prysznicem, który zalewa całą podłogę, słabo przygotowane odpływy wody. W hotelu w trakcie tygodniowego pobytu były 2 wieczorne animacje - dyskoteka i wieczór grecki. W pozostałe dni muzyka przy barze basenowym ale nie przeszkadzająca klientom. Pokoje w większości usytuowane tarasem od strony północnej co sprawia że w upały aż tak bardzo się nie nagrzewają, bo klimatyzacja w pokojach nie jest w standardzie a jest dodatkowo płatna ! Niestety minusem jest co prawda dobre, ale monotonne i nieurozmaicone jedzenie z bardzo małą ilością warzyw - ciężko wybrać coś dla dzieci. Basen średniej większości, czysty, leżaki z parasolami. W każdym pokoju założone są moskitiery więc żadne owady nie męczą. Parking pod hotelem bezpłatny. Ok. 400 metrów od hotelu sklep z napojami i turystycznymi artykułami. W Marmari jest wszędzie blisko, bez problemu można wynająć auto (kilka punktów z dostępnymi codziennie samochodami) lub kupić wycieczki, które są także z polskimi przewodnikami, tańsze niż poprzez biura podróży - bez obaw można korzystać. Wyspa warta zwiedzenia - wynajem samochodu na 2 dni wystarczy w zupełności żeby zobaczyć wszystko co interesujące na wyspie.

Dziękujemy, Magda N
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Mimo wielu negatywnych opinni ,zdecydowalismy sie na pobyt w hotelu Roseland.Jest to sredni hotel 3 gwiazdkowy.Cenowo jest duzo taniej niz w podobnych obiektach takze warto wziac to pod uwage.Lokalizacja moze byc dla wielu problemem,chodzi mi tu o dostep do morza jakies 15 min spacerem.Hotel polozony jest na malym odludziu co akurat dla nas bylo zaleta gdyz cenimy sobie spokoj.Niestety ranne odglosy zwierzat moga denerwowac,krowy psy koguty a takze ptaki na balkonach budujace gniazda.Rowniez restauracje sa dosc daleko.Natomiast najblizszy sklep w kierunku moza to juz ok 7 min spacerem takze nawet ok.Do hotelu przybylismy w trojke z 4 letnim dzieckiem.Sam obiekt jest dosc fajny.Basen spory rowniez mniejszy dla dzieci tez ok.moj syn fajnie sie bawil.Nie bylo tloczno choc bylismy w srodku sezonu.Bar przy basenie slabo zaopatrzony.Jesli chodzi o komfort w pokojach to juz niestety 3 gwiazdki naciagane.Male lazienki,stara klimatyzacja za ktora trzeba placic,telewizja satelitarna ok z kanalem tv polonia ok,jest lodowka ,brak malego czajnika,balkony nawet spoko mielismy fajny widok na gory.Opcje wyzywienia mielismy tylko sniadanie,i wielu ludzi gratulowalo nam tego wyboru.Snadania nie powalaly z nog,przecietnie wszystko to smakowalo ale za ta cene chyba jednak warto.Obsluga mila,nie mielismy problemow tylko za wszystko kasuja.Jesli chodzi o zachowanie managera ,to najpierw polecalbym zapoznac sie z historia Grekow z KOS.Jest to typowy temperament ,ktory oni tam prezentuja i dla nas bylo to po prostu zabawne zachowanie tego Pana :)Podsumowujac jesli ktos szuka taniego hotelu na wsypie Kos,bazy wypadowej to Roseland jest wlasnie takim miejscem i warto sie dobrze zastanowic co jest dla nas istotne i na czym nam zalezy,jesli chodzi o funkcje hotelu.Ogolnie polecam jako tani wypad na KOS.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na ostatnim pietrze duze przeciagi ale fajne widoki.
1  Dziękujemy, DarekM229
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

W sumie większość tego, co zostało zamieszczone w ostatnich recenzjach, jest prawdą. Różnice dotyczą oceny i wymagań. Np. sprzątanie pokoi - mnie całkowicie zadowala staranne posłanie łózka, przetarcie na mokro podłogi, wyrzucenie śmieci, co kilka dni zmiana ręczników, wcale więcej nie wymagam. Kuchnia jak to w greckich hotelach: prosta, żadne tam wyżyny pomysłowości i sztuki kulinarnej, ale smaczne, na ogół świeże. Muszę przyznać, że po posiłkach czułem się bardzo dobrze, a wcale nie zawsze tak się dzieje po własnej kuchni domowej. Muzyka faktycznie puszczana jest w barze przy basenie mniej więcej do godziny 1 w nocy, ale nie za głośno i nienatrętnie. Tak zresztą jest w większości nadmorskich hoteli latem w szeroko rozumianym regionie śródziemnomorskim i bywa to często dużo bardziej dokuczliwe. Oczywiście, jeśli ktoś potrzebuje do spania całkowitej ciszy, będzie to dla niego zawsze problemem. Takim osobom zalecałbym, by starali się o pokój z balkonem nie wychodzącym na basen. Prawdziwa dyskoteka odbywała się tylko raz w tygodniu, w niedzielny wieczór, i też nie trwała dłużej niż do pierwszej.
Rzecz jasna, dużo zależy od tego, z kim akurat przyszło nam dzielić pobyt. Były zdecydowanie gorsze i lepsze towarzystwa, albo inaczej - spokojniejsze i aktywniejsze aż do przesady. Na ogół jednak rodziny z dziećmi, mało grup młodzieży.
Każdy ma, oczywiście, swoje nawyki. Dla mnie największą uciążliwością był brak herbaty. Była dostępna tylko przy śniadaniu, natomiast przy kolacji (mieliśmy wersję HB) już nie, a w pokoju nie ma możliwości, by zrobić sobie herbatę samodzielnie. No ale cóż, jak się gdzieś jedzie, trzeba zaakceptować lokalną kulturę.
Reszta jak napisano. Plaża, ładna i niezatłoczona, czysta, odległa o 15 min. Bardzo blisko przystanek autobusu jadącego z częstotliwością jednej godziny do Kos. Wycieczki do wykupienia raczej w lokalnych biurach (Tigaki Express, Tigaki Tours, Smilies Holidays). Generalnie miły, spokojny pobyt, a obsługa hotelu bardzo sympatyczna i życzliwa.

Wskazówka dotycząca pokoi: Ze względu na wieczorną muzykę (jeśli komuś przeszkadza) lepiej starać się o pokoj nie wychodzący na basen.
2  Dziękujemy, JLORSKI
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Α, Manager, Roselands HotelOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Dear JLORSKY,
Thank you very much for taking the time to write your oppinion about Roseland's.
We ,definately, are looking into the reviews written in the direction to criticise the hotel and point out the real weak points(which hotel does not have??) and try to make ourselves better as well as offer the clients a better stay.
We wish you all the best for the rest of the summer and in your life.....

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz byłem w 2014 sierpień. Nieco lepsze wrażenia niż 5 lat temu wyłącznie w kwestii kolacji - naprawdę są urozmaicone i smaczne.
Basen i leżaki ok.
Sprzątanie sporadyczne ale ok.
Irytujące drobiazgi t.j uszkodzony prysznic i przepalone żarówki :-(
Personel bardzo miły :-)
Polecam hotel wszystkim którzy szukają niedrogiego noclegu z HB A czas wypoczynku to zwiedzanie. Wynajem samochodu na 3 dni to minimum - jest mnóstwo ciekawych miejsc nie opisanych w przewodnikach. Każda gruntowa droga prowadzi do uroczej niespodzianki

Dziękujemy, tomaszw880