Zrecenzowano: 8 czerwca 2018

Hotel położony przy pięknej plazy(w czasie naszego pobytu otrzymał znów Błękitną Flage}cudowny ogród i bardzo smaczne jedzenie.Animatorzy the best.Szczerze polecam uważam że to jeden z najlepszych hoteli na wyspie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dużo udogodnień dla osób z niespełnosprawnoscią
Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Agnieszka S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Eleni R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Caravia Beach HotelOdpowiedź udzielona 8 czerwca 2018

Drogi gościu, bardzo dziękuję za recenzję i rekomendację naszego hotelu. Cieszymy się, że podobał Ci się pobyt u nas. Z radością powitamy Cię ponownie jako naszego gościa w najbliższym czasie.

Zrecenzowano: 6 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie ma nic do czego mozna sie doczepic. Hotel dopracowany w kazdym calu, od przepysznego zroznicowanego jedzenia przez czystosc, mila obsluge az po swietne animacje. Bez zastanowienia mozna brac w ciemno wczasy w Caravii.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Grzegorz P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Eleni R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Caravia Beach HotelOdpowiedź udzielona 7 czerwca 2018

Drogi gościu, dziękuję za ocenę i rekomendację naszego domu. Uszczęśliwia nas, że możesz cieszyć się pobytem u nas. Czekamy na Ciebie ponownie jako naszego gościa.

Zrecenzowano: 30 maja 2018

Hotel z rewelacyjną obsługą, świetnie zadbany, bardzo czysty. Pokoje standardowo wyposażone są w lodówkę, telewizor, duże łóżko małżeńskie, stoliczek i wersalkę, zaś pokoje dla najmłodszych z łóżeczko turystyczne. Łazienka zaś, ze względu na osoby niepełnosprawne, w wanny z kurtyną. W prysznice zaś wyposażone są najnowsze pokoje, posiadające również balkony. Nieprawdopodobna kuchnia, szczególnie obiady i kolacje. Do wyboru bardzo duża ilość różnych mięs, różnych makaronów, różnych pizz, różnych owoców, różnych warzyw, różnych sałatek i w szczególności rozmaitych deserów. Możliwość spożycia pokarmów w klimatyzowanej restauracji lub w zacienionych tarasach. Duża ilość miejsc, w których samemu zaspokajasz pragnienie - piwo lejesz sam, wino lejesz sam, napoje lejesz sam, kawę z ekspresu robisz sam. Świetny i duży bar na plaży, zadaszony bambusem. Bardzo praktycznie rozwiązane dojście do morza poprzez drewniane pomosty na piachu, szczególnie dla wózków dziecięcych czy inwalidzkich. WC na plaży bardzo czyste. Piach genialny, duża ilość leżaków i parasoli, plaża szczyci się Blue Flag. Drogi z hotelu na plaże kameralne, pośród palm. Spacerowanie po terenie hotelu przyjemne, pośród zielonych traw i rozmaitej roślinności, dużej ilości drzewek i krzewów, pośród różnego rodzaju palm czy drzew. Baseny w wystarczającej ilości, duży brodzik i jacuzzi. Hotel wieczorami oferuje dobrze zaopatrzony lobby bar, duży taras widokowy ze sztuczną trawą lub oszklony taras wokół lobby. Nieopodal znajduje się teatr z Minidisco i spektaklami dla dorosłych. Raz w tygodniu na terenie basenów odbywa się grecki wieczór. Obsługa dobrze znająca języki, duża ilość kelnerów gwarantuje brak kolejek, natomiast duża ilość sprzątających ma wpływ na czystość. W hoteli większość niemieckich klientów, co również zdaje się być wyznacznikiem. Hotel świetnie przystosowany do rodzin z dziećmi czy osób niepełnosprawnych. Teren hotelu dość duży, teren przed hotelem ciągle zagospodarowywany, obok powstaje hotel 5* tej samej grupy hotelowej (ma być otwarty na następny rok), jednakże nie daje się tego odczuć. Jednym słowem: przyjemnie.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, ejcatodorp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Eleni R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Caravia Beach HotelOdpowiedź udzielona 1 czerwca 2018

Z poważaniem, zespół plażowy Caravia

Zrecenzowano: 15 maja 2018

Szczerze powiedziawszy to aż ciężko dobrać słowa na to jak wspaniały pobyt mieliśmy w tym hotelu i generalnie na wyspie Kos :). Opinię trzeba podzielić na kilka sekcji, żeby niczego nie ominąć :). Na wstępie zaznaczam, że byliśmy na początku maja, więc to nie był szczyt sezonu i lokalni mówili, że to chyba najlepszy czas na wypoczynek, bo mniej ludzi i wszystko na spokojnie można zwiedzić. Chociaż dla nich woda jest wtedy jeszcze zimna - miała ok. 19-20 stopni :P. Temperatura też była idealna, bo prognozy podawały 22-24 stopnie, a dla nas już było strasznie ciepło i wróciliśmy opaleni :).

Lokalizacja i otoczenie
Hotel położony delikatnie na uboczu (jak najbardziej zaleta) oraz przy samej plaży i z własnym wejściem na plażę. Widoki z każdej jego strony i z każdego piętra fantastyczne. Ogród dookoła całego hotelu wręcz przepiękny - wszystko zadbane, zielone, ogrom kwiatów, drzew (szczególnie aleje palm w drodze na plażę ;)). Leżaki i parasole na plaży i przy basenach darmowe, bardzo wygodne, codziennie równane niemal jak od linijki. Oprócz darmowych leżaków i parasoli były również darmowe ręczniki plażowe, które można było codziennie wymieniać dowolną ilość razy, zawsze był on świeży - naprawdę duży plus za coś takiego.

Obsługa
Jeżeli chodzi o obsługę to każda osoba, która tam pracowała była bardzo miła dla gości, uśmiechnięta, bardzo pomocna i jeżeli ktoś coś potrzebował to nie było problemu z załatwieniem tego. Poczynając od pań na recepcji, sprzątaczki, panów od bagażów, osób na kuchni, osób w barach, czy animatorów. Każda z tych osób zawsze z uśmiechem mówiła "Kali mera" i służyła pomocą w różnych sytuacjach. Należy zaznaczyć, że doba hotelowa zaczynała się od 15, a my byliśmy w hotelu o 10 i nikt nawet nie poinformował nas o tym, że doba hotelowa zaczyna się później, tylko od razu wręczono karty do pokoju. Dopiero następnego dnia gdzieś doczytaliśmy się, że zaczyna się od 15 i trwa do 12.

Pokoje
My znajdowaliśmy się na III p. z widokiem na morze i widoki im wyżej tym lepsze :). Winda działała (chociaż tu jeden minusik - zdarzało się, że potrafiła się zaciąć i nam się coś takiego przytrafiło :(). Pokoje spore, czyste, z dwoma pojedynczymi łóżkami (jednak dobrze połączone, więc nie było problemu z wpadaniem w środek :P). Codziennie sprzątane, wymieniana pościel, ręczniki, piachu pod nogami nigdy nie było. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Jeżeli chodzi o podział pokoi na te od strony morza i lądu to szczerze powiedziawszy nie ma to zbyt wielkiej różnicy, gdyż przez większą część dnia rolety są zasłonięte, żeby nie było gorąco w pokoju, a poza tym z każdej strony widok z tych pokoi jest super.

Kuchnia
Mmmmm... Na samą myśl ślinka cieknie ;). Posiłki były mega dobre i każdy był w stanie znaleźć coś dla siebie. Wybór był ogromny i nigdy niczego nie brakowało oraz ciągle było to świeże i ciepłe. Była strefa z sałatkami, z rzeczami lokalnymi, z daniami dla dzieci, daniami grillowanymi, strefa włoska i dwie najważniejsze - strefa głównych dań i deserów :). To był raj dla podniebienia :). Najlepszą reklamą kuchni jest fakt, że w ciągu tygodnia przybyło nam troszkę na wadze :). Dania główne były niemal codziennie różne - były dania stałe plus każdego dnia był dzień innej kuchni (francuska, grecka, meksykańska, hiszpańska itp.). Desery również były obłędne. Można było spróbować lokalnych słodkości (obfitują w miód i cynamon) oraz mnóstwo innych rzeczy, których nawet ciężko spamiętać. Oczywiście wszystko można brać do woli i ile jest się w stanie zjeść :).

Napoje/bary
Ogólnie w hotelu i jego otoczeniu znajdowały się 4 bary z napojami. Jeden wewnątrz hotelu z drinkami, drugi przy hotelu z drinkami, przekąskami i napojami, trzeci przy głównym basenie z napojami oraz czwarty przy plaży z napojami i drinkami. Drinki alkoholowe nie wszystkie były wliczone w cenę. Był jakiś drink dnia plus coś jeszcze. Akurat to nas zbytnio nie interesowało, więc nie wiem za wiele o tym. Do woli można było korzystać z dystrybutorów z piwem, winem (białym, różowym i czerwonym), sokami, napojami gazowanymi i napojami gorącymi. Tutaj nie było kompletnie żadnych ograniczeń, każdy nalewał sobie sam tak dużo razy, ile tylko chciał. Poza tym rozmieszczenie tych barów było tak wygodne, że z żadnego miejsca nie było daleko po coś do picia :).

Baseny
Wszystkie baseny znajdowały się na zewnątrz, nie było nic wewnątrz, jednak w takim miejscu aż żal byłoby się kapać wewnątrz. Były 4 baseny. Jeden główny duży, drugi troszkę mniejszy również dosyć głęboki, plus miał strefę jacuzzi, którą można było sobie samemu włączyć, trzeci był troszkę płytszy z pięknym drzewem na środku (zdjęcie załączone) i czwarty dla dzieci (max. 45 cm głębokości). Wszystkie czyszczone codziennie.

Animacje
Tutaj tez można sporo napisać, bo było dla każdego coś innego. Były zajęcia sportowe - siatkówka, koszykówka, tenis stołowy, zajęcia z pilatesu (zwykły plus wodny), zumba wodna, stretching (zwykły plus wodny) plus wiele innych, których nawet nie było jak spamiętać. Animatorzy wieczorami przygotowywali różne atrakcje jak quizy, animacje dla dzieci, kabarety itp. Ciągle się coś działo, ale jednocześnie nie trwało to długo. O 23 w hotelu już było cicho, więc osoby lubiące się zabawić i imprezy nocne raczej będą miały trochę "nudno". Animatorzy ciągle przypominali o tym, że o tej i o tej jest jakaś atrakcja i zachęcali to wzięcia udziału. To akurat już po 2-3 dniu było trochę uciążliwe, jeżeli ktoś nie chciał brać udziału, ale dało się przeżyć :).

Uwagi dodatkowe
Najważniejszą uwagą dodatkową jest strój na kolację. Nam nikt tego nie powiedział i nie natknęliśmy się na żadną opinię na ten temat. Kolacja w tym hotelu (może ogólnie w Grecji, czy na Kosie - tego nie wiem) traktowana była bardzo uroczyście i strój też musiał być w miarę uroczysty. W grę nie wchodziły krótkie spodenki i jakieś mocno krótkie mini. Nawet jak wiemy, że będzie bardzo gorąco warto zabrać ze sobą długie spodnie, jakąś koszulę lub koszulkę polo dla panów oraz jakąś sukienkę dla pań, tak żeby nie być zaskoczonym później.

W hotelu można też wynająć samochód, gdyż współpracują w wypożyczalnią Trust - warto zarezerwować dzień wcześniej. Nie ma konieczności karty kredytowej, wszystko płaci się gotówką i bierze samochód :).

Jeżeli ktoś chce zwiedzić autobusem to też jest taka możliwość. Część autobusów przyjeżdża pod główną bramę hotelu, więc nawet nie trzeba nigdzie chodzić. O rozkład warto zapytać w recepcji i zapytać które z nich odjeżdżają spod bramy i które z powrotem wracają pod hotel.

Starałem się zawrzeć wszystko co pamiętałem :). Pobyt uznajemy za bardzo udany i każdemu kto waha się co wybrać z pełnym przekonaniem polecamy ten hotel :). Sami pewnie prędzej czy później tam wrócimy :).

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, wojtek271990
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Eleni R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Caravia Beach HotelOdpowiedź udzielona 29 maja 2018

Dziękujemy za podzielenie się z nami bardzo pozytywnymi wrażeniami z pobytu w Caravia Beach Hotel i poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji. Cieszymy się, że cieszył się wakacjami z nami we wszystkich aspektach.
Nasi pracownicy zawsze starają się zapewnić naszym gościom standard usług, jakiego oczekują i zasługują na wakacje, a my wszyscy jesteśmy szczęśliwi, kiedy to osiągniemy.
Czekamy na Ciebie ponownie w przyszłości i życzymy wszystkiego najlepszego. Caravia Beach Team

Zrecenzowano: 30 października 2017

Odwiedziliśmy Caravia Beach Hotel na przełomie września i października 2017. Spędzony tam czas uznaje za bardzo udany. Świetna obsługa hotelu (trafiliśmy na sympatycznych kelnerów i kelnerki z oraz miła animatorkę z Polski ) oraz przepięknie utrzymany teren hotelu pozwala na pełny relaks. Plaża hotelowa idealna ( piaszczysta i wyposażona w świetne leżaki oraz parasole) pozwala na beztroskie leżakowanie, dla aktywnych możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych. Przepięknie utrzymane alejki hotelowe, ogromne tereny zielone porośnięte palmami oraz różnego rodzaju krzewami pozwalają na beztroskie spacery. Jedzenie bardzo dobre, świetne desery oraz duży wybór owoców. Pokoje ładne, czyste codziennie sprzątane. Jedyny minus to dostawka dla dziecka która była mało wygodna i trochę skrzypiała.
Hotel położony niedaleko lotniska pozwala na szybki transfer co dla mojej rodziny jest bardzo ważne. Możliwość wypożyczenia samochodu oraz rowerów pozwala na zwiedzenie okolicy dowolny sposób. Goście hotelowi w większości narodowości niemieckiej bardzo mało turystów z Polski
Polecam Caravia Beach Hotel w 100%

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Tomasz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Eleni R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Caravia Beach HotelOdpowiedź udzielona 31 października 2017

Szanowny Gość, dziękuję bardzo za opinię i rekomendacje naszego hotelu. Cieszymy się, że cieszyliście Państwa pobyt u nas. Z przyjemnością powitamy Państwa ponownie jako nasz gość w najbliższym czasie.