Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

We wrześniu 2018 roku wybrałam się z przyjaciółką do tego hotelu. Na zdjęciach zapowiadał się dobrze, wyglądał na kameralny, choć ładny. Niestety na miejscu okazał się kompletnie inny.
Przyleciałyśmy w nocy, na pokój nie trzeba było czekać, dostałyśmy go od razu. Obsługa zaopatrzyła lodówkę w wodę pitną, jabłka i kanapki. Niestety nasz pokój, jak było napisane w ofercie, miał być w nowszej lepszej części hotelu. W drugim dniu zalało nam łazienkę z powodu zatkanego odpływu. Woda tak szybko wypłynęła z łazienki, że po 10 minutach cały pokój był w wodzie :) obsługa w miarę szybko zareagowała, dwa razy trzeba było się upomnieć.
Jeśli chodzi o posiłki to były bardzo ubogie, 1-2 rodzaje mięs lub ryb do wyboru podczas obiadu/kolacji. Napoje rozwodnione, piwo niesmaczne, nie wspomnę już o ofercie all inclusive, bo po prostu jej nie było. Przekąski między posiłkami to kilka oliwek rzuconych na tace, zeschły ser oraz pieczywo.
Duży minus to męska obsługa hotelu! Każdego dnia nachalnie się na nas patrzyli, zagadywali, nawet w godzinach pracy. Recepcjonista nawet miał taki tupet żeby zaprosić moją koleżankę na facebooka. Skandal!
Jeśli chodzi o plusy: Do plaży jest spacerkiem około 500m, po drodze dużo sklepów, tawern i barów, ceny w miarę przystępne. Polecam restauracje na końcu drogi, pierwszą po lewej, dobre jedzenie i przyjazny kelner, który nie ślęczy nad Tobą jak jesz :)
W tym okresie było również mało ludzi, więc nie było problemu ze znalezieniem wolnych leżaków. Na terenie hotelu znajdowało się mini zoo oraz rodzina kotów dokarmianych przez obsługę.
Podsumowując zdecydowanie nie oceniam tego hotelu na 3 gwiazdki. Rozumiem, że po takiej klasie nie powinnam oczekiwać nie wiadomo czego, ale przydałoby się przynajmniej zachować jakieś standardy przyzwoitości.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, kasia98173
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Bardzo fajne wakacje za nieduże pieniądze. Kos to przepiekna wyspa. Oczywiście nie jest to target jeśli się liczy na atrakcje jak na Majorce. Pogoda przez cały tydzień super: 28-30 stopni - ale nie męczy jak u nas w Polsce. Plaża super, piaseczek jak nad bałtykiem za to woda w morzu cieplutka i przejrzysta, uwaga: bardzo słona ;) Co do samego hotelu to z czystym sumieniem moge polecić. Wielkim plusem jest jedzenie w formie szwedzkiego stołu. Niemal codziennie inne menu jesli chodzi o obiad i kolację. Na śniadanie wszystkie możliwe warianty, super!!! Baseny spoko. Komary wieczorem żrą jak oszalałe, jeśli chcecie posiedzieć w barze to koniecznie trzeba sie czymś popsikać. Wi Fi nie za tęgo chodziło ale coś tam się dało oglądnąć, nawet muzyka z yt chodziła, czasem się zacinało. Pod restauracją jest mini siłownia i stoły do bilarda, ale słaaabe, siłownia też cienka, no ale nie na siłownię przyjechałem tylko wypoczywac nad morzem. Polecam w jeden dzień wynająć samochód (wypożyczalnie średnio co 2 metry) i objechać całą wyspe, jeden dzień wystarczy. Aha jesli chodzi o wycieczki fakultatywne to polecam rejs na trzy wyspy, ale wycieczkę kupcie na miejscu, w miejscowym biurze podróży, banery w jezyku polskim są widoczne z ulicy, koszt na miejscu 30 euro, koszt przez polskie biuro podróży 50 euro ;) No, miała być recenzja hotelu a wyszła całego pobytu. Generalnie polecam Pyli Bay i polecam Kos.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli chcecie mieć lepszy internet to wybierajcie pokoje blisko recepcji, najlepiej po drugiej stronie basenu.
Dziękujemy, blazejmoch
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Hotel czysty składa się z kilku budynków, pokoje sprzątane codziennie, lecz bez żadnych luksusów, starodawny. Byliśmy przełom maja i czerwca - brak kołder w pokojach są jedynie prześcieradła i koce. Pokoje nie za duże lecz wystarczające. Są moskitiery w oknach więc komary - nie straszne. Brak wieczornych animacji (bynajmniej w tym okresie), jedynie muzyka i koniec, mieliśmy przez cały pobyt jeden wieczór grecki z tańcami i muzyką na żywo - bardzo przyjemny tylko szkoda że jednorazowy. Obsługa bardzo przyjemna i uprzejma. All inclusive - jeśli chodzi o alkohole jedynie: piwo (słabe), ouzo, brandy, po za tym drinki dodatkowo płatne. Do morza ok 300 metrów. Plaża wspaniała piaszczysta, długa, czysta woda, płytkie wejście więc dla dzieci super. Leżaki na plaży są ale dla gości z innego hotelu. Polecam wypożyczyć samochód i objechać całą wyspę - naprawdę warto. Brak atrakcji w miasteczku, które jest bardzo małe. Trzeba jechać do Kosu - 2 Euro - bilet w jedną stronę. Jedzenie: śniadania monotonne, trochę za wczesne dla śpiochów bo tylko do 9.30. Obiad wczesny - zawsze dało się coś wybrać, choć wybór nie był za wielki. Dopiero na kolację było więcej mięsa i czegoś konkretnego. Desery słabe i lody też. Dwa baseny na terenie hotelu.
PS. Na terenie obiektu atrakcja dla dzieci - zagroda z owieczkami, kozami plus czasami budzące rano koguty z sąsiedniej posesji oczywiście w zależności od położenia pokoju.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Alina G
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Hotel dla niewymagających. Miejscowość wypoczynkowa, brak atrakcji dla młodych. Obsługa świetna, z wyjątkiem Panów od czyszczenia basenu, krzyczą już po godz. 6. Najlepsza obsługa wycieczek, wypożyczalnia samochodów- Tigaki Tours - Magda Polka, biuro tuż przed morzem. W hotelu mnóstwo rodaków, więc niestety problemy z leżakami przy basenie ( bieganie z ręczniczkiem jeszcze przed śniadaniem). Jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie mankamenty wynagradza cudowna plaża - piękny piasek.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, franek987
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Bardzo miła i uczynna obsługa.Pokój czysty codziennie sprzątany.Posiłki urozmaicone każdy znajdzie coś dla siebie.Bardzo dużo kolorowych kwiatów,ładne parasole przy basenie.Świetny wieczór z muzyką ,kolacje z barbeceu i grecka też.polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na wyższych piętrach nikt nie zagląda na balkon.
Dziękujemy, Dorota S