Najpiękniejsza plaża!

Trzeba zobaczyć!

Zrecenzowano: 3 maja 2018
M3023OLnatalias
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 041)

Zrecenzowano: 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Plaża niekomercyjna, brak leżaków, barów. Piękne widoki, delikatny piasek. Dla nas zdecydowanie przereklamowana. Woda mało przejrzysta, wszędzie trawa morska.. Dzień, w którym ją odwiedziliśmy to sobota, więc tłok ogromny, duża trudność w znalezieniu skrawka piachu na kocyk. Można było pomyśleć, że wszyscy Grecy ruszyli właśnie tam by poplażować. Dookoła grecka fiesta, trzeba uważać żeby nie oberwać przypadkowo piłeczką gumową lub, co gorsza, drewnianą paletkąKłopot z zaparkowaniem, brak parkingu , samochód zostawia się przy drodze i kawałek trzeba przejść..Ale mimo wszystko plaża jedyna w swoim rodzaju.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, annalicja
Zrecenzowano: 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Voidokilia Beach zapiera dech w piersiach. Jest to najpiękniejsze miejsce w jakim byłam. Cudowna, plaża o białym, drobniutkim piasku nie była w ogóle zatłoczona. Woda w zatoczce mieniła się na kilka kolorów: jasna, lazurowa, gdzieniegdzie ciemna. Zatoczka otoczona jest wokół dwoma dużymi klifami.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 79klaudiak
Zrecenzowano: 3 maja 2018

Mimo trudnego dojazdu, wąskich uliczek, zdecydowanie warto było tam pojechać...Widok niesamowity! Woda w lazurowym kolorze, Piękne wzgórza, widoki dookoła...Idealne miejsce na całodzienny wypad dla pary lub całą rodziną, w słoneczny dzień.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, M3023OLnatalias
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

To na prawdę niezwykłe miejsce, co prawda jest nieco ukryte, ale warto poświęcić chwilę na przestudiowanie mapy okolicy żeby się tam znaleźć. Jedna z piękniejszych plaż i zatoczek w których byłam! Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Magdalena860806
Zrecenzowano: 11 lipca 2017

Piękna plaża z dala od cywilizacji. Niełatwo tam trafić, nam pomogła nawigacja, inaczej wątpie by udało nam się tam dostać. Krystalicznie czyta woda, piękny delikatny piach, można znaleźć muszelki. Piękny widok!!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, Marta W