Kallithea

Byłam z koleżanką w tym hotelu w terminie 13-20.09, hotel podobał nam się bardzo. Rewelacyjne jedzenie, bardzo duży wybór, w jednym czasie otwarte są 2-3 restauracje, więc nie da się wszystkiego spróbować. Miałyśmy pokój rodzinny, duży i przestronny, pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki. Cały obiekt Aldemar Resorts jest ogromy, w sumie jest 14 basenów, położony nad samym morzem, można leżeć na leżakach z piaszczystą plaża albo po drugiej stronie na kamyczkach z wejściem do wody po drabince, gdzie jest głębsza woda. Hotel jest położony w idealnym miejscu ok 6km od miasta Rodos i ok 10 km od Faliraki, przy samym hotelu jest przystanek autobusowy (bilet 2,40euro w jedna stronę). Obok są 2 punkty gdzie można wypożyczyć samochód, najtańszy 30 euro, punkt z wycieczkami i supermarket. Najlepszym atutem hotelu według nas byli animatorzy, w ciągu dnia gry i zabawy nad basenem, siatkówka, piłka nożna, wieczorem SHOW- tańce i występy, potem zabawa w Safari Club do 1. Super drinki, barmani przemili, zawsze zagadali, sami proponowali różne drinki. Polecam hotel w 100%.

Dziękujemy, Baj1994Natalia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Victoria_Dolgopolaja, Guest Relations Manager, Paradise VillageOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Baj1994Natalia,

Thank you very much for taking the time to write this great review. Nothing makes us happier than the great holiday experience of our guests, and we wish to have the pleasure of welcoming you back in our hotel in the near future.

Zrecenzowano: 8 września 2019

Miałem przyjemność być w tym hotelu w dniach 23-30 sierpnia wraz ze znajomymi. W hotelu szczególnie przypadła nam do gustu obsługa Venus Bar. Profesjonalnie przyrządzone drinki i wspaniali kelnerzy są godni najwyższej opinii. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Owidiusz P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Victoria_Dolgopolaja, Guest Relations Manager, Paradise VillageOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dear Owidiusz P,

Many thanks for your wonderful Tripadvisor review. It is fantastic to read that you had a lovely stay.
We look forward to welcoming you again at the Paradise Village soon.

Zrecenzowano: 7 września 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu z Aldemar Paradise Village i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie super, cała przestrzeń hotelu super, możliwość korzystania zarówno z basenów jak i restauracji hotelu Amilia Mare również super, tematyczne restauracje na plus, przemiła obsługa w hotelu.MNIEJ SUPER: Pokoje duże, lecz sporego odświeżenia, przede wszystkim salon i kanapy, ktore lata świetności miały za sobą, ponadto bardzo ciemno. Plaża bardzo wąska, cała w leżakach od brzegu do muru (ja wcześniej tego nie sprawdziłam), a zdjęcia również tego nie oddają. Animacje wieczorne w porządku, ale szału tez nie zrobiły. Ogólna ocena 4/5 bo baseny naprawdę swietne, walka o leżaki tylko na tym głównym największym basenie w Amilia Mare (w Paradise cisza, spokoj na basenach), jedzenie tez super, obsługa również. Ogólnie polecam!!

Dziękujemy, Ola K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Victoria_Dolgopolaja, Guest Relations Manager, Paradise VillageOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dear Ola K,

We are very happy to read that you have enjoyed your stay with us and on behalf of all our Paradise Village team I would like to thank you for your preference and express our gratitude for taking the time to post your review on Tripadvisor. Looking forward to welcoming you in the near future,

Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Hotel bardzo duży, pięknie położony z dużą ilością basenów, więc nie ma potrzeby biegać rano z ręcznikami na leżaki. Jedzenie bardzo smaczne, wybór ogromny i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Czysto, sympatycznie, obsługa bardzo pomocna. Uważam te wakacje za bardzo udane i na pewno tam wrócimy podziwiać te piękne widoki :)

Dziękujemy, turystka130
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Victoria_Dolgopolaja, Guest Relations Manager, Paradise VillageOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Dear Turystka130,

Thank you so much for taking the time to write a review on TripAdvisor.
We are thrilled that your experience was such a pleasant one and we truly appreciate your kind words about our hotel.

We look forward to welcoming you back in the near future.

Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Cały resort to duży teren, na który składa się duży budynek hotelowy i mniejsze piętrowe budynki, w których spaliśmy. Kilka restauracji do wyboru, w ciągu pobytu można zarezerwować dwie restauracje tematyczne-bufetowe z butelką wody i wina, super sprawa, coś innego na kolację i nie wciskają od razu czegoś odpłatnego!
Dużo basenów do wyboru, mniejsze lub większe, zdarzało się, że kąpaliśmy się sami. Super sprawa, mimo, że hotel z dziećmi to można też trochę odpocząć od hałasu ;)
Plaża łagodna z drobnym żwirkiem po lewej stronie lub bardziej ekstremalna z dużymi kamieniami, turkusową wodą po prawej stronie (mąż z maską i płetwami był zachwycony).
Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane, codziennie donoszono 3 duże butelki wody-mega plus przy tym upale.
Butelka wina w pokoju na powitanie to bardzo miły gest.
Polecam wszelkie materace, gadżety do nurkowania itp. kupować w marketach przy głównej drodze, wszystko tańsze o kilka razy niż w hotelowym sklepiku czy przy publicznych plażach na wyspie.
Ogółem polecamy w 100%, bardzo miło zaskoczyliśmy się wieloma kwestiami. Nie wciskają płatnego wina, leżaków, nie wydaliśmy w hotelu ani grosza, a było o wiele więcej atrakcji niż w ofercie biura! :)

Wskazówka dotycząca pokoi: na piętrze ładniejsze widoki, na parterze praktycznie będziesz mieć basen w pokoju, co kto lubi :)
Dziękujemy, Sara G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Victoria_Dolgopolaja, Guest Relations Manager, Paradise VillageOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Dear Sara G,

Thank you for your wonderful review following your stay at Paradise Village. It is an honour to acknowledge that all our services & facilities met your high expectations.

We can’t wait to welcome you again for another visit and offer you another memorable holiday in our hotel and in beautiful Rhodes!