Zrecenzowano: 7 września 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu z Aldemar Paradise Village i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie super, cała przestrzeń hotelu super, możliwość korzystania zarówno z basenów jak i restauracji hotelu Amilia Mare również super, tematyczne restauracje na plus, przemiła obsługa w hotelu.MNIEJ SUPER: Pokoje duże, lecz sporego odświeżenia, przede wszystkim salon i kanapy, ktore lata świetności miały za sobą, ponadto bardzo ciemno. Plaża bardzo wąska, cała w leżakach od brzegu do muru (ja wcześniej tego nie sprawdziłam), a zdjęcia również tego nie oddają. Animacje wieczorne w porządku, ale szału tez nie zrobiły. Ogólna ocena 4/5 bo baseny naprawdę swietne, walka o leżaki tylko na tym głównym największym basenie w Amilia Mare (w Paradise cisza, spokoj na basenach), jedzenie tez super, obsługa również. Ogólnie polecam!!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Ola K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Victoria_Dolgopolaja, Guest Relations Manager, Paradise VillageOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dear Ola K,

We are very happy to read that you have enjoyed your stay with us and on behalf of all our Paradise Village team I would like to thank you for your preference and express our gratitude for taking the time to post your review on Tripadvisor. Looking forward to welcoming you in the near future,

Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Hotel bardzo duży, pięknie położony z dużą ilością basenów, więc nie ma potrzeby biegać rano z ręcznikami na leżaki. Jedzenie bardzo smaczne, wybór ogromny i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Czysto, sympatycznie, obsługa bardzo pomocna. Uważam te wakacje za bardzo udane i na pewno tam wrócimy podziwiać te piękne widoki :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, turystka130
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Victoria_Dolgopolaja, Guest Relations Manager, Paradise VillageOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Dear Turystka130,

Thank you so much for taking the time to write a review on TripAdvisor.
We are thrilled that your experience was such a pleasant one and we truly appreciate your kind words about our hotel.

We look forward to welcoming you back in the near future.

Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Cały resort to duży teren, na który składa się duży budynek hotelowy i mniejsze piętrowe budynki, w których spaliśmy. Kilka restauracji do wyboru, w ciągu pobytu można zarezerwować dwie restauracje tematyczne-bufetowe z butelką wody i wina, super sprawa, coś innego na kolację i nie wciskają od razu czegoś odpłatnego!
Dużo basenów do wyboru, mniejsze lub większe, zdarzało się, że kąpaliśmy się sami. Super sprawa, mimo, że hotel z dziećmi to można też trochę odpocząć od hałasu ;)
Plaża łagodna z drobnym żwirkiem po lewej stronie lub bardziej ekstremalna z dużymi kamieniami, turkusową wodą po prawej stronie (mąż z maską i płetwami był zachwycony).
Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane, codziennie donoszono 3 duże butelki wody-mega plus przy tym upale.
Butelka wina w pokoju na powitanie to bardzo miły gest.
Polecam wszelkie materace, gadżety do nurkowania itp. kupować w marketach przy głównej drodze, wszystko tańsze o kilka razy niż w hotelowym sklepiku czy przy publicznych plażach na wyspie.
Ogółem polecamy w 100%, bardzo miło zaskoczyliśmy się wieloma kwestiami. Nie wciskają płatnego wina, leżaków, nie wydaliśmy w hotelu ani grosza, a było o wiele więcej atrakcji niż w ofercie biura! :)

Wskazówka dotycząca pokoi: na piętrze ładniejsze widoki, na parterze praktycznie będziesz mieć basen w pokoju, co kto lubi :)
Dziękujemy, Sara G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Victoria_Dolgopolaja, Guest Relations Manager, Paradise VillageOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Dear Sara G,

Thank you for your wonderful review following your stay at Paradise Village. It is an honour to acknowledge that all our services & facilities met your high expectations.

We can’t wait to welcome you again for another visit and offer you another memorable holiday in our hotel and in beautiful Rhodes!

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Wspaniały hotel położony przy plaży z krystalicznie czystą wodą.Na terenie obiektu, dużo basenów o różnej głębokości. Mnóstwo animacji dla dzieci i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Aqua aerobic,siatkówka,koszykówka,pilates,Zumba,fitness.Dla najmłodszych mini dyskoteka, mini club, zjeżdżalnie i baseny z płytszą wodą. Na terenie obiektu kilka restauracji, można korzystać ze wszystkich. Świeże owoce, pizza, kebab, hamburgery,lody dostępne bez ograniczeń. Spory wybór jedzenia na obiadokolacji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci bufet. Pokoje rodzinne sprzątane codziennie, do pokoju dostarczana codziennie woda w butelkach, jak również szampony,żele pod prysznic i mydło. Na terenie kompleksu dostępne restauracje:chińska, grecka, francuska i włoska. Dostępne dwie kolacje w cenie All inclusive w dwóch dowolnych restauracjach za wcześniejszą rezerwacją. Bardzo dziękuję Antonis Gregoriou menadżerowi, który jest przyjacielski, serdeczny,chętny do pomocy. Bardzo dba o gości i jest bardzo otwarty do ludzi. Dzięki niemu spędziliśmy miło czas i zyskaliśmy przyjaciela. Szczerze polecam ten hotel i mam nadzieję, że kolejne wakacje spędzimy również w tym hotelu.

Dziękujemy, Małgorzata P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Victoria_Dolgopolaja, Guest Relations Manager, Paradise VillageOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Dear Malgorzata P,

Looking forward to welcoming you in the near future,

Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Byliśmy wraz z mężem w Aldemar Paradise Village w ramach podróży poślubnej. Chociaż mieliśmy obawy to hotel w 100 % spełnił nasze oczekiwania :) teren ogromny, zadbany, czysto. 7 basenów sprawia że nie ma tlokow, można znaleźć basen w którym jest mało ludzi a nawet mieć go dla siebie. Do plaży bardzo blisko, leżaki w cenie. Jeśli chodzi o jedzenie - nie chodziliśmy głodni, wręcz przeciwnie. Duży wybór, smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje (bungalow) ocena 4/5. Przydałby się w nich mały remont ale było czysto i to najważniejsze a widok na morze - cudowny :)
Szczerze polecam ten hotel. My z mężem z pewnością tam wrócimy.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, GabiSzy

Dear GabiSzy,

Thank you very much for taking the time to write this great review.
Nothing makes us happier than the great holiday experience of our guests, especially on honeymoon, and we wish to have the pleasure of welcoming you back in our hotel also this year.