“Wyśmienite jedzenie”
Raštaurácia Jasná — recenzja

Raštaurácia Jasná
Zrecenzowano 8 lutego 2018

Polegam specjały słowackie, np.bryzndzowe haluszki. Serwują włąsne piwo. Miła obsługa swobodnie posługująca się językiem polskim

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Aneta M

Zrecenzowano 28 listopada 2016

smaczne jedzenie i sprawna obsługa, przy tym przyjazne ceny, czegoż można chcieć więcej. Polecam !!!

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Roman K
Zrecenzowano 31 stycznia 2016

Jeśli na podstawie wystroju oceniasz jakie jedzenie dają - to tu się przejedziesz, po wejściu pierwsze wrażenie jest raczej słabe. Ale jedzenie naprawdę niezłe, spróbowaliśmy kilku potraw - polecam kaczkę, stek, pure z marchewki i dyni, naleśniki z owocami (ale tu są nie takie typowe palacinki tylko trchance). Wymieniem , co wg. nas było warte uwagi, ale na żadnej zamówionej potrawie się nie zaiwdliśmy.

Termin wizyty: styczeń 2016

Raštaurácia Jasná — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Demanovska Dolina, Żylina

Demanovska Dolina, Żylina
Liptowski Mikułasz, Żylina

Byłeś(-aś) w Raštaurácia Jasná? Podziel się wrażeniami!