“Słabo”
Restaurant Rotunda — recenzja

Restaurant Rotunda
Zrecenzowano 16 lutego 2018

Jest to restauracja na górze Chopok. Przeznaczona do szybkiej obsługi narciarzy , jedzenie nie zachwycało, słaby wybór. Jedzenie było w większości przygotowywane z gotowych, przygotowanych gdzieś wcześniej produktów. Biorąc pod uwagę że jest to lokal nastawiony na szybką obsługę dużej liczby klientów to wybór i sposób przygotowania produktów jest zrozumiały, jednak do tego dochodzą wysokie ceny, dlatego nie polecam.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Marek W

Zrecenzowano 30 grudnia 2017

Restauracja jest bez szału, ale serwują smaczne tradycyjne dania przystępne cenowo. Osobiście zamówiliśmy klka zup plus knedliki z gulaszem węgierskim, wszystkie potrawy spełniła nasze oczekiwania, samkowało jak domowe jedzenie no i cena..... bez zarzutu. Na plus miesce do zabawy dla milusińskich !!!!
Nie wiem co osoby odwiedzające taki lokal myślą, że to knajpa z gwiazdkami michelin ? na dodatek płacą do 5euro za potrawy, pomieszanie z poplątaniem.... Jakość do ceny 5/5 i to jest główna cecha wysokiej oceny, a wystrój, stoły i krzesła... co kraj to obyczaj, polecam.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Tom P
Zrecenzowano 29 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Tłuste, słabo smaczne, odmrażane. Tanie. Obsługa mało zainteresowana. Nie można płacić kartą. Wieje komuną. Nie polecamy.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, marekstarow
Zrecenzowano 27 września 2017

Fajne miejsce na przerwę w jeździe na nartach lub górskich wędrówkach. Kuchnia typowo słowacka. Ceny średnie w porywach do wysokich. W sezonie narciarskim spory tłok, luźniej jest po sezonie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, maciejb939
Zrecenzowano 7 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Zajrzeliśmy totalnie przez przypadek do tego lokalu. Duży plus za umiejscowienie końcówka dziecięcego na środku resTauracji. Wystrój stołówkowy. Duże porcje. Rozsądne ceny.miła obsługa.

Pozdrawiam
AP

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, WillSeee

Restaurant Rotunda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Demanovska Dolina, Żylina

Liptowski Mikułasz, Żylina

Byłeś(-aś) w Restaurant Rotunda? Podziel się wrażeniami!