“Pycha!!”
Slovenska Koliba Jasna — recenzja

Slovenska Koliba Jasna
Kuchnie: Grill/rożen, Środkowoeuropejska, Przekąski z ulicznych kramów
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Sympatyczna, szybka obsługa. Grillowane jedzenie przepyszne.
Gorąco polecam:). Konieczna rezerwacja.

Dziękujemy, Marlena J

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutne najlepsze miejsce w okolicy. Żeberka jedne z najlepszych jakie kiedykolwiek jadłem. Karta dań niby nie jest długa ale i tak miałem niezły zgryz co wybrać, wszystko kusi.
Ceny bardzo przystępne, obsługa super. I jeszcze ta atmosfera.

Dziękujemy, 638dariuszw
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Obsługa szybka, uprzejma, profesjonalna. Super potrawy z grilla. Polecam zupę fasolową i gulasz. Żeberka, ogromnaaaa porcja :)

1  Dziękujemy, krzysztof196512
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Sli jsme do Koliby na doporuceni. Jidlo bylo v poradku, ale nelibil se nam pristup personalu. Mozna to bylo tim, ze jsme byli mimo sezonu, ale vadilo nam, ze jsme si tam pripadali jako nezvani hoste. Jinak, fazolova polevka byla husta a dobra, halusky domaci a chutne.

Dziękujemy, Oktopka
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Po fatalnym jedzeniu na stoku nie moge sie doczekac pstrąga i obłędnych naleśników z powidłami sliwkowymi

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MonikaZgorzak

Slovenska Koliba Jasna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Liptowski Mikułasz, Żylina

Byłeś(-aś) w Slovenska Koliba Jasna? Podziel się wrażeniami!