“Bardzo dobre :)”
Slovenska Koliba Jasna — recenzja

Slovenska Koliba Jasna
Kuchnie: Grill/rożen, Środkowoeuropejska, Przekąski z ulicznych kramów
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Po fatalnym jedzeniu na stoku nie moge sie doczekac pstrąga i obłędnych naleśników z powidłami sliwkowymi

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MonikaZgorzak

Zrecenzowano 24 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Koliba jak koliba. Ta jest z tych lepszych ale abslutnie niczym nie zachwyca. Ani jedzeniem, ani obsługa, ani cenami. jedzenie jest smaczne, obsługa srednio entuzjastyczna, a ceny dosc wysokie (danie ok 10 euro i w górę). Nie zawiedziesz sie tutaj, ale nie spodziewaj sie niczego wyjątkowego. Szczerze mowiac nie wiem skad takie wysokie oceny.

2  Dziękujemy, quantumceo
Zrecenzowano 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszona dobrymi opiniami z niecierpliwością czekałam na weekend (gdyż w grudniu tylko wtedy mają otwarte) Zupa dnia dość smaczna jednak haluszki, ich regionalne i popisowe danie to totalne nieporozumienie. Żałuję, ze nie zrobiłam zdjęcia - wyglądało i smakowało jak rozgotowane kluchy! Samo miejsce także nie specjalnie klimatyczne, owszem domek jest drewniany, ma kominek i kolorowe poduszki ale niczym się nie wyróżnia. Zdecydowanie bardziej polecam Draka kilka km dalej w stronę Liptovskiego Mikulasa.

Dziękujemy, Katrientje G
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Byliśmy w Slovensko Koliba Jasna 2 razy (mieszkaliśmy obok w hotelu).
Ciężko znaleźć z ulicy, ale warto szukać :)
Bardzo klimatyczna knajpka (napalone w kominku, wystrój chaty górskiej).
Obsługa bardzo miła, ceny raczej wyższe, ale warto.
Bryndzowe Haluszki - 6/5 - koniecznie trzeba spróbować (danie regionalne), można zamówić bez skwarek, więc wersja dla wegetarian (ok 8 €)
Bryndzowe Pierogi /Pierohy/ - 5/5, również opcja dla wegetarian bez skwarek (ok 8€)
Naleśniki z powidłami śliwkowymi, masłem i makiem - 6/5 (5,5€)
Karkówka długo pieczona z puree z ziemniaków i zielonego groszku z brukselką - 6/5 (ok 15.50 €).
Piwo - ok, (1,5 €)
Polecam, bo naprawdę warto. Lokalne jedzenie, świeże i bardzo smaczne.

Dziękujemy, gelus_pl
Zrecenzowano 21 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Każdy pobyt w okolicy skutkuje wizytą w Kolibie - przepyszne jedzenie, przemiła atmosfera!
Sympatyczna obsługa, bez problemu można zarezerwować stolik via messenger ( a w sezonie warto rezerwować). Czasem czegoś nie ma, zwłaszcza pod koniec dnia, ale może właśnie dzięki temu to, co jest smakuje tak, jak smakuje, czyli baardzo dobrze.
Są w okolicy tańsze miejsca, ale smaczniejszego nie znam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, EvvTravelEvv

Slovenska Koliba Jasna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Liptowski Mikułasz, Żylina

Byłeś(-aś) w Slovenska Koliba Jasna? Podziel się wrażeniami!