Ludova Restauracia at Ski & Wellness Residence Druzba
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna atmosfera, dobra obsługa i ciekawa karta. Kaczka była pyszna!

Restauracja przystosowana dla rodzin (krzesełka, kominek).

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, X2724DEkasias

Zrecenzowano 28 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie za drogo w stosunku do jakości potraw plus kelner w natarczywy sposób domagający się napiwku...

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano 11 lipca 2017

Siedząc na tarasie restauracji rozciąga się widok na lasy i góry. Obsługa jest bardzo miła i sprawna, ale ceny potraw stosunkowo wysokie (jak na Słowację). Jadłam smaczny stek oraz smażony ser. Na deser puchar lodowy, którego cena nie odpowiadała jakości. Zimne piwo na prawdę smaczne, ale to standard na Słowacji.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 28 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jak to na Słowacji jedzenie średnie i tak też jest w tej pięknej restauracji. Menu rozwinięte, jest z czego wybrać jednak nie moje smaki. Wizualnie restauracja duża, przytulna z kominkiem przy którym można zagrzac się zimową porą.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, lola0074
Zrecenzowano 5 maja 2016

Dobre jedzenie polecam lokalne smakołyki min.(gulasz w kociołku oraz liptovski talerz).Fajny klimat wystroju wnętrza przytulnie a zarazem przestrzennie. Lokalizacja przy samym stoku. Dobre piwo lane. Miła lecz powolna obsługa czasami trzeba długo czekać nawet na napoje. Polecam to miejsce.

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Nizi1

Ludova Restauracia at Ski & Wellness Residence Druzba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Demanovska Dolina, Żylina

Demanovska Dolina, Żylina
Liptowski Mikułasz, Żylina

Byłeś(-aś) w Ludova Restauracia at Ski & Wellness Residence Druzba? Podziel się wrażeniami!