“Bardzo sprawny i bezproblemowy lot”
AirAsia - AirAsia Berhad (Malaysia) — recenzja

Zrecenzowano 3 października 2018

Bezproblemowy i szybki lot - nie korzystaliśmy z żadnych dodatków bo czasu by na to nie starczyło! Jedyny minus i to przed czym warto się zabezpieczyć to potwornie lodowata klimatyzacja!

Termin podróży: wrzesień 2018
Dziękujemy, martchwal
  • Więcej języków

Zrecenzowano 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Krótki ale bardzo miły lot. Lecieliśmy w trudnych warunkach atmosferycznych ,ale lot spokojny. Personel pokładowy bardzo miły i profesjonalny. Śliczne stroje i uśmiechy. Samolot w miare nowy, czysty. Wygodny jak każdy w takich liniach na krótkich trasach. Mam 180 ale nie było źle. Bardzo dobre jedzenie/ zamawiać trzeba przez internet. /. Ceny jedzenia rewelacja. Troche minusów. Aplikacja "ciężka" trzeba się troche pogimnastykować ,ale da się. Problemem jest tylko punktualność. Nam każdy lot wyszedł opóźniony. Może to wina pogody. Ogólnie wrażenia bardzo dobre mogę śmiało polecić.

Termin podróży: maj 2018
Dziękujemy, PszczolekP
Zrecenzowano 31 grudnia 2017

Przyzwoita tania linia azjatycka, samolot czysty, obsługa samolotu bez zarzutu, przelot był punktualny, posiłki są płatne.

Termin podróży: sierpień 2017
Dziękujemy, KrzysztofS3436
Zrecenzowano 26 listopada 2016

Wszystko na bardzo przyzwoitym poziomie. Samoloty w dobrym stanie, czyste. Posiłek wliczony w cene lotu.Obsługa pomocna i uczynna.

Termin podróży: listopad 2016
    • Posiłki i napoje
Dziękujemy, doktor777
Zrecenzowano 24 lutego 2016

Dobre linie w dość przystepnych cenach.Samoloty dosyć nowoczesne.Obsługa przyjazna i bardzo pomocna.

Termin podróży: luty 2016
Dziękujemy, Mariusz C