“Przelot.”
SunExpress — recenzja

Miła obsługa, czysto, w miarę wygodnie, terminowo. Czego chciec więcej. Wszystko pod kontrolą, lądowanie płynne, bez trzęsienia.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, artkr66

Zrecenzowano 12 września 2019

Pozdróż przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Ładnie i schludnie w środku. Linie lotnicze warte polecenia

Termin podróży: marzec 2019
    • Posiłki i napoje
    • Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, Karolina J
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo przyjemny lot, na pokładzie czysto, miła obsługa, bez opóźnień. Na pokładzie można zakupić przekąski, dania i napoje.
Polecam

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Natalia1987PL
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

bardzo dobra linia na krótka trasę. mieliśmy lot o 2 w nocy- dali nam spać, nie chodzili z wózkami i nie wpychali nam perfum, kanapek ani zdrapek. bardzo duży plus

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, alina2651
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Lot na wakacje wiadomo bez pośpiechu i na luzie :) i TAKI BYŁ :)
Wszystko na czas spokojnie bardzo łagodny start i super lądowanie bez żadnych szarpnięć drgań super !

Termin podróży: lipiec 2019
    • Posiłki i napoje