“Tanie połączenia do Dubaju ”
flydubai — recenzja

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Linia flydubai oferuje tanie połączenia z Krakowa do Dubaju. Na pokładzie 737-800 jest rozrywka pokładowa ( u mnie żaden w2 ekran nie działał), jest możliwość zakupienia posiłku. Obsługa jest miła, samolot dość nowy. Lot odbył się bez opóźnień. Jednak b737-max 8 flydubai są znacznie lepsze i wygodniejsze. Ważne jest to że flydubai lata do terminalu 3 dxb.

Termin podróży: kwiecień 2019
Dziękujemy, krzysztofm531

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

opóźnienie jest wpisane w standard tej linii. Podczas oczekiwania ( bardzo długiego) na start ,wewnątrz samolotu zrobila sie sauna .

Jedyny plus to usmiechnieta załoga.

Z uwagi na lowcoastowy charakter linni obsluga naziemna tez traktuje ten lot z :odpowiednią " atencja.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, tomaszg606
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Na podstawie moich doświadczeń mogę śmiało polecić tę linię lotniczą. Samolot zarówno do Dubaju, jak i do Krakowa przyleciał o czasie. Kupno biletów, obsługa na lotniskach itp bez żadnych zastrzeżeń. Załoga uśmiechnięta, pomocna i nie można było jej nic zarzucić. Choć naczytałem się przed lotem złych opinii o tej linii, to ja się z nimi albo nie zgadzam (np że za posiłki trzeba dodatkowo płacić. Owszem trzeba. Ale to przecież linia budżetowa, a ponadto przed podjęciem decyzji o zakupie, wszystko za co trzeba dopłacić jest wyszczególnione na stronie), albo ich po prostu nie doświadczyłem, bo miałem szczęście (opóźnienia). Podsumowując- polecam jak najbardziej.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, pijujo
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Po bardzo długim oczekiwaniu pojawiły się bagaże klika było zniszczonym. Przewoźnik zaoferował jako zadośćuczynienie zwrot połowy podanej ceny walizki (która nie nadaje się do użytkowania) z uwagi na brak potwierdzenia jej zakupu.

Termin podróży: maj 2019
    • Posiłki i napoje
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, 123 456 789 900
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019

Nie polecam, wcale tak tanio nie było, za zwykłą wodę trzeba dopłacić. Na plus posiłek - smaczny i ciepły.
Miałam 4 loty tym przewoźnikiem i każdy lot był opóźniony, w Katmandu godzinę czasu siedzieliśmy w samolocie na płycie lotniska, w Dubaju również godzinę czasu! Bagaż zostawiony w Dubaju podczas powrotu. Na plus szybkość realizacji reklamacji w sprawie bagażu. Ogólnie obsługa miła, Lot również ale absolutnie nie zdecyduję się więcej na tego przewoźnika.

Termin podróży: kwiecień 2019
Dziękujemy, Milena R