“Brak szacunku i odpowiedzialności ”
Wizz Air — recenzja

Wylot z Katowic na fuerte został opóźniony z powodu, uwaga zbyt ciężkiego bagażu pasażerów... Kapitan uświadomił nas ze albo zostawia bagaże albo musi nastąpić międzylądowanie co wiadomo wydłuża lot. Po godzinie siedzenia w samolocie dowiadujemy się ze próbują załatwić dokumenty na Barcelonę. Po kolejnej godzinie ze jednak na Malagę. Jeszcze incydent z pijanymi pasażerami i po 3h siedzenia w samolocie wylatujemy na Malagę. Na Maladze miało być tankowanie i dalszy lot na Fuerte. Rozczarowań nie było końca. Na lotnisku w Maladze kapitan informuje ze lotnisko na Fuercie już zamknięte i trzeba przełożyć lot na kolejny dzień... Pasażerowie mieli mieć zapewniony nocleg wyżywienie i transfery. Jedzenia nie było, transfer na własna rękę, a liczba noclegów starczyła na część pasażerów, czyli niektórzy bez jedzenia zostali na lotnisku... kolejnego dnia wylot i tym razem udało się dolecieć.
Powrót wzbudzał już niepewność i słusznie. Skoro przy przylocie na fuerte samolot był za ciężki to przy powrocie tak samo. Będąc w samolocie przez oko pasażerowie zauważyli ze są wyciągane nasze walizki. Pasażerowie się nie mylili. Będąc dopiero w Katowicach pilot uświadomił nas ze cześć bagaży została na Fuercie... dramat. Na prawdę Wizzair potrafi zepsuć wakacje..
Nie polecam i odradzam!!!

1  Dziękujemy, 346szymonm
  • Więcej języków

System błędnie podał nazwisko pasażera.Za zmianę musiałem dopłacić extra 50 euro.Żadnego kontaktu z przewoźnikiem.Obsługa klienta poniżej krytyki.Po SIEDMIU TYGODNIACH jakiś koleś napisał mi że to było błędne kliknięcie.Fo samego końca transakcji widniało prawidłowe nazwisko a dopiero po otrzymaniu potwierdzenia zostało zmienionr przez system.Zdzierstwo i oszustwo.Odradzam loty z tą"firmą".Bardzo złe doświadczenie podróżnicze.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Rafal S

Kolejny mój lot z linią WizzAir i poraz kolejny bardzo szybka oraz bezproblemowa podróż. Polecam linię, dzięki której można tanio podróżować na Bałkany.

• Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, t0mac3

Druga "tania" linia, którą leciałam, z lekką obawą, ale... przyjemna niespodzianka. Wszystko było ok, sprawnie, miło, bez problemów! Niespodzianka, bo traumatycznych przeżyciach z Ryanair! Polecam!

• Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, maja07

Hamy i prostaki. Na pytanie skad pochodza nie byli nawet życzliwi odpowiedziec. Bilet z 140 euro kosztowal mnie ponad 200 Za nie zrobiebie check in i dodtakowe koszta za walizke na ktora już nie było miejsca w samolocie ( jak by to był mój problem ) . Nie polecam

Dziękujemy, pawelf2018