“Niesprawiedliwa opłata dodatkowa”
Wizz Air — recenzja

System błędnie podał nazwisko pasażera.Za zmianę musiałem dopłacić extra 50 euro.Żadnego kontaktu z przewoźnikiem.Obsługa klienta poniżej krytyki.Po SIEDMIU TYGODNIACH jakiś koleś napisał mi że to było błędne kliknięcie.Fo samego końca transakcji widniało prawidłowe nazwisko a dopiero po otrzymaniu potwierdzenia zostało zmienionr przez system.Zdzierstwo i oszustwo.Odradzam loty z tą"firmą".Bardzo złe doświadczenie podróżnicze.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Rafal S
  • Więcej języków

Kolejny mój lot z linią WizzAir i poraz kolejny bardzo szybka oraz bezproblemowa podróż. Polecam linię, dzięki której można tanio podróżować na Bałkany.

• Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, t0mac3

Druga "tania" linia, którą leciałam, z lekką obawą, ale... przyjemna niespodzianka. Wszystko było ok, sprawnie, miło, bez problemów! Niespodzianka, bo traumatycznych przeżyciach z Ryanair! Polecam!

• Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, maja07

Hamy i prostaki. Na pytanie skad pochodza nie byli nawet życzliwi odpowiedziec. Bilet z 140 euro kosztowal mnie ponad 200 Za nie zrobiebie check in i dodtakowe koszta za walizke na ktora już nie było miejsca w samolocie ( jak by to był mój problem ) . Nie polecam

Dziękujemy, pawelf2018

Nie mila obsługa , problemy z walizkami , dopłaty za wszystko ! Prymitywni ludzie z obsługi, mało sympatyczni. Bilet z 140 euro kosztowal mnie 200 za dodatkowe opłaty naliczone tuz prze odlotem. Nie polecam tej linii

Dziękujemy, pawelf2018