“Kolejny lot”
Wizz Air — recenzja

Kolejny mój lot z linią WizzAir i poraz kolejny bardzo szybka oraz bezproblemowa podróż. Polecam linię, dzięki której można tanio podróżować na Bałkany.

• Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, t0mac3
  • Więcej języków

Druga "tania" linia, którą leciałam, z lekką obawą, ale... przyjemna niespodzianka. Wszystko było ok, sprawnie, miło, bez problemów! Niespodzianka, bo traumatycznych przeżyciach z Ryanair! Polecam!

• Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, maja07

Hamy i prostaki. Na pytanie skad pochodza nie byli nawet życzliwi odpowiedziec. Bilet z 140 euro kosztowal mnie ponad 200 Za nie zrobiebie check in i dodtakowe koszta za walizke na ktora już nie było miejsca w samolocie ( jak by to był mój problem ) . Nie polecam

Dziękujemy, pawelf2018

Nie mila obsługa , problemy z walizkami , dopłaty za wszystko ! Prymitywni ludzie z obsługi, mało sympatyczni. Bilet z 140 euro kosztowal mnie 200 za dodatkowe opłaty naliczone tuz prze odlotem. Nie polecam tej linii

Dziękujemy, pawelf2018

Szampana nie podają , ale w tej cenie nie ma lepszej opcji. Złośliwością jest, bo inaczej tego nazwać nie można, rozsadzanie osób podróżujących razem w innych rzędach, jeżeli nie wykupiło się dodatkowo miejsca. Trochę żenada, ale zawsze można się z kimś zamienić

Dziękujemy, Michal_Sylwia