“Obsluga nie na poziomie ”
Wizz Air — recenzja

Nie mila obsługa , problemy z walizkami , dopłaty za wszystko ! Prymitywni ludzie z obsługi, mało sympatyczni. Bilet z 140 euro kosztowal mnie 200 za dodatkowe opłaty naliczone tuz prze odlotem. Nie polecam tej linii

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, pawelf2018
  • Więcej języków

Szampana nie podają , ale w tej cenie nie ma lepszej opcji. Złośliwością jest, bo inaczej tego nazwać nie można, rozsadzanie osób podróżujących razem w innych rzędach, jeżeli nie wykupiło się dodatkowo miejsca. Trochę żenada, ale zawsze można się z kimś zamienić

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Michal_Sylwia

Latam dużo, czesto kupuje bilety w ostatnej chwili. Kupuje bilety zarówno u przewożników jak i u pośredników. Uzbierało się tego trochę i w życiu tylko 2 razy nie udało mi się finalnie kupić biletów przez wadliwie działającą strona. Za każdym razem był to Wizzair. Jeżeli ktoś z Wizzaira to czyta, to albo zatrudnijcie porządnych informatyków, albo zmieńcie firmę, która obsługuje waszą stronę, bo jest to największa porażka z jaką się spotkałem. Szybciej bym w Chinach, nie znając chińskiego i mając tylko ten do dyspozycji, kupił bilet na lot lokalny, niż u was. Oczywiście jest jeszcze infolinia, 5 pln za minutę rozmowy i siedzi tam pani, która sprawia wrażenie że jeszcze wczoraj miała inną pracę i siedzi tam z przypadku. Nie piszę że tak jest zawsze, bo bywało ze udało mi się kupić bez problemu bilet, ale to nie może być loteria, że raz się uda, a raz nie. Zwłaszcza jak czas nagli, bo pasowało by już jechać na lotnisko, a z biletu nici. Jak masz w ostatniej chwili gdzieś lecieć, to szybciej dojedziesz samochodem niż kupisz bilet w wizzarze. Szkoda czasu. Dno.

Termin podróży: lipiec 2019
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Luk M

System błędnie podał nazwisko pasażera.Za zmianę musiałem dopłacić extra 50 euro.Na skargę firma nawet nie raczyła dać odpowiedzi.Żadnego kontaktu z przewoźnikiem.Obsługa klienta poniżej krytyki.Odradzam loty z tą"firmą".Bardzo złe doświadczenie podróżnicze.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Rafal S
Zrecenzowano 12 września 2019

W połowie sierpnia tego roku korzystałem z usług Wizz Air lecąc samolotem do Barcelony. Jestem osoba niepełnosprawna stopnia znacznego. Z tego względu dokupiłem dla siebie i mojej opiekunki pierwszeństwo wsiadania i miejsce w rzędzie z powiększona odległością na nogi. Poruszam się z łaska. W czasie wchodzenia do samolotu, obsługa zmieniła mi miejsce do siedzenia, oświadczając ze nie mogę jako niepełnosprawny korzystać z wykupionego siedzenia bo poruszam się z łaska. Mojemu opiekunowi tez zmieniono miejsce. Z rzędu 16 przeniesiono nas w rzędzie 18. Żadnych przeprosin, jak i rekompensaty mi nie zaproponowano. Zdarzyło mi się to 1 raz, mimo ze podróżuje samolotami kilkanaście razy w roku, w tym waszymi liniami. Z uwagi na choroby kończyn, muszę często wstawać oraz siedzieć z wciągniętym nogami. Nie będę mile wspominał lego lotu. Do tej pory oceniałem Wizz Air, jako jednia z najprzyjazniejszych dla podróżnych. Nawet na tych łamach chwaliłem i wysoko oceniałem usługi Wizz Air. Może kierownictwo lub właściciel linii spróbuje. naprawić swój wizerunek? Chetnie o tym napisze. Kontakt: 48 501 955 279.

Termin podróży: sierpień 2019
    • Poziom komfortu foteli