“szybko to jedyny PLUS”
Wizz Air — recenzja

Zrecenzowano 10 września 2019

nie wiem dlaczego małżeństwa z wykupionym PRIORYTETEM nie siedzą obok siebie mimo że była taka możliwość ja 9 rząd żona 25 ???

1  Dziękujemy, edekw1
  • Więcej języków

Zrecenzowano 9 września 2019

Miałem dejawu - wróciła komuna. Pani na lotnisku uznała, że mój mały plecak nie spełnia warunków bagażu podręcznego i w sposób charakterystyczny dla ekspedientek lat osiemdziesiątych wydała rozkaz upchnięcia plecaka w stelażu, Zawartość plecaka to : aparat fotograficzny, czapka, chusteczki higieniczne, portfel, dwa jabłka . Niestety aparat z obiektywem tak się ułożył między jabłkami że nijak nie chciał wejść w orurowanie. Więc konieczne było przepakowanie plecaka o wadze 3kg. Nie wiem czy bardziej byłem wkurzony na wizira, ekspedientke czy siebie - że nie poleciałem normalnymi liniami .

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Zbyszek Z
Zrecenzowano 9 września 2019

Lot opóźniony 14 godzin reklamacja nie uznana tylko przeprosili uważając ze zepsuta maszyna to zdarzenie nadzwyczajne arbitrażu nie podjęli mogę ich tylko tradycyjnie pozwać liczą na to ze człowiek nie ma czasu i sił się procesowac
Na lotnisku zapewniali kanapki tyle ze dostawca ich nie miał w odpowiedniej ilości

Termin podróży: marzec 2019
Dziękujemy, agnieszkak2014
Zrecenzowano 9 września 2019

Dawno nie latałem tą linią i „ nowe” mnie nieco zaskoczyło. Oszczędności są widoczne na każdym kroku. W tej chwili można bezpłatnie ze sobą wziąć tylko mały plecaczek lub damską torebkę ( do wyboru ). Za nawet niewielki podręczny bagaż większy niż 40x30x20cm trzeba dopłacać. Ale to wszystko nic, samolot był zamówiony w takiej konfiguracji że fotele upchane były tak ciasno że projektanci uwzględnili miejsce na kolana pasażerów w postaci wgłębienia w oparciu fotela poprzedniego rzędu. Takiego fotela naturalnie nie da się odchylić, co spowodowało że nieco ponad godzinę w takiej pozycji i już czułem spory dyskomfort. Na dłuższe trasy polecam inne linie .

Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

To nie chodzi o wizzair ale te qrwy w Holandii co obsługują Wizzair!!! Takiego chamstwa nigdzie na ostatniej bramce nie widziałem . Zero pomocy przy odprawie . Chodzi o lot W6 1072 z Ein do Ktw z dnia 6-9-2019 wylot 15:25.Ta blondynka ( chyba szefowa odprawy) zachowywała się jak gesta..... . Widać ewidentnie że nie lubi polaków .

Dziękujemy, Dennisek K