“Jak sardynki w puszce .”
Wizz Air — recenzja

Zrecenzowano 9 września 2019

Dawno nie latałem tą linią i „ nowe” mnie nieco zaskoczyło. Oszczędności są widoczne na każdym kroku. W tej chwili można bezpłatnie ze sobą wziąć tylko mały plecaczek lub damską torebkę ( do wyboru ). Za nawet niewielki podręczny bagaż większy niż 40x30x20cm trzeba dopłacać. Ale to wszystko nic, samolot był zamówiony w takiej konfiguracji że fotele upchane były tak ciasno że projektanci uwzględnili miejsce na kolana pasażerów w postaci wgłębienia w oparciu fotela poprzedniego rzędu. Takiego fotela naturalnie nie da się odchylić, co spowodowało że nieco ponad godzinę w takiej pozycji i już czułem spory dyskomfort. Na dłuższe trasy polecam inne linie .

Dziękujemy, Andrzej K
  • Więcej języków

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

To nie chodzi o wizzair ale te qrwy w Holandii co obsługują Wizzair!!! Takiego chamstwa nigdzie na ostatniej bramce nie widziałem . Zero pomocy przy odprawie . Chodzi o lot W6 1072 z Ein do Ktw z dnia 6-9-2019 wylot 15:25.Ta blondynka ( chyba szefowa odprawy) zachowywała się jak gesta..... . Widać ewidentnie że nie lubi polaków .

Dziękujemy, Dennisek K
Zrecenzowano 8 września 2019

Nigdy wiecej,
Dwukrotnie Wizzair zmienil mi lotniska docelowe, dwukrotnie musialam odwolywac hotele, parkingi, spotkania, pociagi, autobusy itd itd... Zwrot pieniedzy na oczywiscie Wizzair Account ktorych nie da sie juz odzyskac.. bo karta platnicza magicznie dwukrotnie zniknela z profilu i nie mozna ich wyplacic chyba ze zrobi sie kolejna rezerwacje i ''doda'' karte.. ktora juz dodalam.. dwukrotnie.. . Nigdy wiecej !!!

Dziękujemy, Grażyna S
Zrecenzowano 3 września 2019

mam 186 cm czyli wielkoludem nie jetem ale niestety aby usiąść muszę rozkładać kolana na boki bo na wprost się nie mieszczą . Jeśli usiądą koło siebie 3 takie osoby to raczej będą musiały stać

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, MarekBartel
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wykupiłam konkretne miejsce, po wejściu na pokład zostałam przesadzona na inne, bo obok mnie siedziały dwie mamy z dzieckiem a to za dużo osób na trzy fotele (pewnie chodziło o maski tlenowe). Usiadałam na innym i przy wyjściu zapytałam załogi czy potrzebuję jakiegoś potwierdzenia, że nie mogłam usiąść na wykupionym miejscu, żeby dostać zwrot kosztów. Pan powiedział że wystarczy wysłać maila i wizzair odeśle mi pieniądze. Napisałam i okazało się, że trzeba było wypełnić jakiś raport w związku z tym kasy mi nie zwrócili ...

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Beata B