“Zart”
Wizz Air — recenzja

Zrecenzowano 8 września 2019

Nigdy wiecej,
Dwukrotnie Wizzair zmienil mi lotniska docelowe, dwukrotnie musialam odwolywac hotele, parkingi, spotkania, pociagi, autobusy itd itd... Zwrot pieniedzy na oczywiscie Wizzair Account ktorych nie da sie juz odzyskac.. bo karta platnicza magicznie dwukrotnie zniknela z profilu i nie mozna ich wyplacic chyba ze zrobi sie kolejna rezerwacje i ''doda'' karte.. ktora juz dodalam.. dwukrotnie.. . Nigdy wiecej !!!

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Grażyna S
  • Więcej języków

Zrecenzowano 3 września 2019

mam 186 cm czyli wielkoludem nie jetem ale niestety aby usiąść muszę rozkładać kolana na boki bo na wprost się nie mieszczą . Jeśli usiądą koło siebie 3 takie osoby to raczej będą musiały stać

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, MarekBartel
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wykupiłam konkretne miejsce, po wejściu na pokład zostałam przesadzona na inne, bo obok mnie siedziały dwie mamy z dzieckiem a to za dużo osób na trzy fotele (pewnie chodziło o maski tlenowe). Usiadałam na innym i przy wyjściu zapytałam załogi czy potrzebuję jakiegoś potwierdzenia, że nie mogłam usiąść na wykupionym miejscu, żeby dostać zwrot kosztów. Pan powiedział że wystarczy wysłać maila i wizzair odeśle mi pieniądze. Napisałam i okazało się, że trzeba było wypełnić jakiś raport w związku z tym kasy mi nie zwrócili ...

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Beata B
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Prawdopodobnie najgorsza linia lotnicza na kontynencie. Opóźnienie lotu bez wcześniejszego powiadomienia pasażerów, przy aroganckim stosunku do nich- zero przeprosin za opóźnienie, fatalna atmosfera już na wejściu na pokład. Nigdy więcej Wizzair

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, elwiraagnieszka
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Krótki lot, więc da się przeżyć.
Wiadomo - klasa ekonomiczna więc jest jak jest.
Udało się kupić bilet w przyzwoitej cenie więcjest ok.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Iwona B