“linia dla liliputów”
Wizz Air — recenzja

Zrecenzowano 3 września 2019

mam 186 cm czyli wielkoludem nie jetem ale niestety aby usiąść muszę rozkładać kolana na boki bo na wprost się nie mieszczą . Jeśli usiądą koło siebie 3 takie osoby to raczej będą musiały stać

Dziękujemy, MarekBartel
  • Więcej języków

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wykupiłam konkretne miejsce, po wejściu na pokład zostałam przesadzona na inne, bo obok mnie siedziały dwie mamy z dzieckiem a to za dużo osób na trzy fotele (pewnie chodziło o maski tlenowe). Usiadałam na innym i przy wyjściu zapytałam załogi czy potrzebuję jakiegoś potwierdzenia, że nie mogłam usiąść na wykupionym miejscu, żeby dostać zwrot kosztów. Pan powiedział że wystarczy wysłać maila i wizzair odeśle mi pieniądze. Napisałam i okazało się, że trzeba było wypełnić jakiś raport w związku z tym kasy mi nie zwrócili ...

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Beata B
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Prawdopodobnie najgorsza linia lotnicza na kontynencie. Opóźnienie lotu bez wcześniejszego powiadomienia pasażerów, przy aroganckim stosunku do nich- zero przeprosin za opóźnienie, fatalna atmosfera już na wejściu na pokład. Nigdy więcej Wizzair

Dziękujemy, elwiraagnieszka
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Krótki lot, więc da się przeżyć.
Wiadomo - klasa ekonomiczna więc jest jak jest.
Udało się kupić bilet w przyzwoitej cenie więcjest ok.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Iwona B
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Ani te tanie linie nie są już takie tanie ani wygodne. A już prority boarding na które wchodzi więcej niż połowa pasażerów to już śmiech. Ilość miejsca na nogi jest minimalna. Człowiek powyżej 180cm z trudem sądzie. Z większą ilością miejsca z bagażem i priority cena robi się jak w liniach regularnych.

Dziękujemy, Jacek K