“Punktualnie, czysto sympatycznie i Tanio :-) Nowe wymiary bagażu zachęcają :-)))))”
Wizz Air — recenzja

Zrecenzowano 30 stycznia 2018

Czysto, sympatycznie, tanio :-) ale to co najważniejsze to zmienione wymiary bagażu co pozwala na podróżownie różnymi liniami lotniczymi bez ponoszenia dodatkowych opłat. BRAWO WIZZAIR.

1  Dziękujemy, henryk w
  • Więcej języków

Zrecenzowano 30 stycznia 2018

Szybko, sprawnie i bezproblemowo. A do tego załoga nie męczy loteriami co chwilę. Lot bardzo przyjemny.

Dziękujemy, TravelAnQa_pl
Zrecenzowano 28 stycznia 2018

Lot punktualny w jedną i drugą stronę, obsługa miła, pomocna, czysto. Cóż więcej można więcej wymagać od tanich, ekonomicznych linii lotniczych jedynie szczęśliwych startów i lądowań :)

• Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu (Wi-Fi, telewizja, filmy)
1  Dziękujemy, Wodnik33
Zrecenzowano 27 stycznia 2018

Zachęcony bardzo niskimi cenami lotów wybraliśmy się z żoną na krótki wypad do Bari.Wylot z Warszawy sobota 6.10,powrót wtorek 8.20.Starty bardzo punktualne,loty bez komplikacji.Obsługa sprawna,miła.Polecam wszystkim ciekawym świata,nie tylko młodym.Jestem w wieku emerytalnym.

1  Dziękujemy, majorek52
Zrecenzowano 24 stycznia 2018

Usługa nie warta pieniędzy, jeśli coś Ci wypadnie i chcesz zmienić lot, cena za zmianę jest większa niż cena samego biletu. Możesz zrezygnować - ale cena za rezygnację jest również większa niż cena biletu. Można zadzwonić na teleserwis, ale siedziba jest w Londynie, a cena za połączenie na poziomie 60 zł.
Jednym słowem - złodziejskie reguły i zbójeckie prawo. to mój pierwszy i ostatni lot tą linią, szkoda że dałem się namówić

• Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu (Wi-Fi, telewizja, filmy)
Dziękujemy, Andrew_Poland