“Dzięki opcji "paszport kapitana" dzieci mogły po wylądowaniu zobaczyć jak wygląda kabina pilotów oraz zrobić zdjęcie”
Wizz Air — recenzja

Zrecenzowano 16 stycznia 2018

Od samego początku korzystamy z tej linii lotniczej i nigdy się nie zawiedliśmy.Nie można oczekiwać za dużo za tak niskie ceny biletów.Jeżeli ktoś oczekuje więcej musi latać pierwszą klasą....:)

1  Dziękujemy, IzaP340
  • Więcej języków

Zrecenzowano 16 stycznia 2018

Pomimo obaw, nie weryfikowano skrupulatnie wymiarów i ciężaru bagażów podręcznych podróżnych, obsługa bardzo miła - wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Lot opóźniony o około 15 minut (późniejsze przybycie samolotu na norweskie lotnisko.

Dziękujemy, Tadeusz R
Zrecenzowano 13 stycznia 2018

Miałam wykupiony bilet nr 2644341 na przejazd Modlin busem 10.012018 r na godzinę 23,30 z Okęcia do Łodzi , z uwagi na przylot mojego samolotu na lotnisko o 1,30 /11.01/musiałam dojechać na Dworzec Centralny,skąd odjeżdżał pociąg dopiero o 5,15. zwróciłam się do Modlin busa o zwrot kosztów za zakupiony bilet, którego nie z mojej winy nie wykorzystałam, no i otrzymałam odpowiedż negatywną...,że nie zwracają kosztów przejazdu, po czasie.....trochę śmieszne prawda?

Dziękujemy, Traveler437524
Zrecenzowano 12 stycznia 2018

Jak to Wizzair - solidnie i wiadomo, że dolecimy i wrócimy. Nad lotniskiem w Norwegii był problem, było oblodzone. Trzykrotnie podchodziliśmy do lądowania i w końcu się udało.

Dziękujemy, jarwarko
Zrecenzowano 10 stycznia 2018

Lot opóżniony o ok.25 min. Pilot nie nadrobił czasu na trasie, a na lotnisk na malcie czekał na nas pojazd. Z powodu opóżnienia musieliśmy dodatkowo zapłacić za jego oczekiwanie. Niestety, taka historia zdarzyła się już nieraz.

Dziękujemy, Marek W