“awaryjne lądowanie samolotu na Okęciu, przyczyną kłopotów w dotarciu do Łodzi”
Wizz Air — recenzja

Zrecenzowano 13 stycznia 2018

Miałam wykupiony bilet nr 2644341 na przejazd Modlin busem 10.012018 r na godzinę 23,30 z Okęcia do Łodzi , z uwagi na przylot mojego samolotu na lotnisko o 1,30 /11.01/musiałam dojechać na Dworzec Centralny,skąd odjeżdżał pociąg dopiero o 5,15. zwróciłam się do Modlin busa o zwrot kosztów za zakupiony bilet, którego nie z mojej winy nie wykorzystałam, no i otrzymałam odpowiedż negatywną...,że nie zwracają kosztów przejazdu, po czasie.....trochę śmieszne prawda?

Dziękujemy, Traveler437524
  • Więcej języków

Zrecenzowano 12 stycznia 2018

Jak to Wizzair - solidnie i wiadomo, że dolecimy i wrócimy. Nad lotniskiem w Norwegii był problem, było oblodzone. Trzykrotnie podchodziliśmy do lądowania i w końcu się udało.

Dziękujemy, jarwarko
Zrecenzowano 10 stycznia 2018

Lot opóżniony o ok.25 min. Pilot nie nadrobił czasu na trasie, a na lotnisk na malcie czekał na nas pojazd. Z powodu opóżnienia musieliśmy dodatkowo zapłacić za jego oczekiwanie. Niestety, taka historia zdarzyła się już nieraz.

Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano 9 stycznia 2018

Bardzo wygodne siedzenia, miejsce na nogi wystarczające aby wysiedzieć 3h lot, obsługa bardzo miła, duży plus za Onboarding przeplatany językiem angielskim i polskim, osoby które nie znają angielskiego mają sznasę aby dowiedzieć się co własnie Stewardessy pokazują. Obsługa nie była nachalna, nie proponowała co chwilę kosmetyków, jedzenia i gier w zdrapki, wylecieliśmy z lekkim opóźnieniem, ale przylecieliśmy na czas.Szkoda, że nie ma lotów z Malty do Poznania, na pewno latałabym częściej waszymi liniami.

Dziękujemy, Sandra K
Zrecenzowano 9 stycznia 2018

Dosyć często latam tymi liniami w ciągu roku. Jestem zadowolona, loty odbywają się raczej bez opóźnień, personel pokładowy miły i kompetentny. Polecam.

Dziękujemy, Ela K