“Najlepsza z budzetowych linni lotniczych.”
Wizz Air — recenzja

Zrecenzowano 12 października 2017

Wielokrotnie korzystam z Wizzair. Wlasciwie z dwoch powodow - jak moge to unikam konkurencyjnych linni , ktorych nazwy nie wspomne oraz standard obslugi, czystosc samolotow oraz staff pokladowy - spelnia moje oczekiwania. Jedyny minus, ktore te linnie dla mnie mialy czyli pobieranie oplaty za standardowy bagaz kabinowy - zostal w koncu zlikwidowany. Co ostatnio wyraznie poprawilo sie na lepsze to obsuga pokladowa. Punktualnosc, przynajmniej w moim przypadku - bez zarzutu. Linnia godna polecenia.

• Posiłki i napoje
Dziękujemy, Kacper L
  • Więcej języków

Zrecenzowano 11 października 2017

Jak w tytule doslownie Tanie Latanie do wielu panstw Europy i nie tylko.Ceny niewygorowane na kazda kieszen kazdego podroznego..Tymi liniami latalam juz wiele razy bez zadnych przeszkod ,podroz zawsze byla przyjemna i bezpieczna....

Dziękujemy, justinaangel69
Zrecenzowano 10 października 2017

Zacznę może od łapanki na pasażerów przy bramce na Okęciu. Widok groteskowy i źle się kojarzący. Chodziło oczywiście o wielkość bagażu podręcznego. Oczywiście też się na kontrolę załapałem i zapłaciłem 180 zl.
I tu dochodzę do swojej myśli przewodniej. Żona kupiła walizkę reklamowaną jako akceptowaną przez ryanair. Oczywiście tam nie było żadnych problemów. Ku mojemu zdziwieniu wizzair ma inne dopuszczalne wymiary. Ich prawo ale ja nie będę kupował dziesięciu walizek i zastanawiał się kto jaką akceptuje i mierzył ich przed każdym lotem.
Koniec końców cena w sumie była niewiele niższa niż w Swiss a tam na pokładzie dostałbym kawę, ciasteczko, odrobinę wina i mógłbym zabrać 20 kg walizkę.
Jednym słowem biorąc szczególnie pod uwagę styl ŁAPANKI i to co powyższe definitywnie ograniczę się do tradycyjnych przewoźników, przy odrobinie szczęścia i wysiłku też można znaleźć bilety w dobrych cenach.

Dziękujemy, Roman W
Zrecenzowano 9 października 2017

11 godzin lotu z międzylądowaniem. Fotele TRAGICZNE. Pewnie takie były w autobusach jeszcze ze 20 lat temu. Miałem zimne poty ja sobie pomyślałem o powrocie( 11 godzin w tych fotelach) Najtańsze linie stac na mały poczęstunek w postaci wody lub batonika, nie w WIzz Air. Tu wszystko za pieniądze , w dodatku jedzenie bardzo niesmaczne. Rozumem , że to walka o obniżenie kosztów, ale bez przesady. Gość w dom....

• Posiłki i napoje
Dziękujemy, 220567ak
Zrecenzowano 29 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zero opoznienia, sprawna odprawa i spokojny przelot:)
Zarówno pilot jak i załoga pokładowa bardzo profesjonalni, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Wino na pokładzie w dobrej promocji:)
Dodatkowy plus za loty na lotnisko Chopina, a nie lotnisko w Modlinie.
Polecam WizzAir i na pewno jeszcze skorzystam!:)

Dziękujemy, rudixxx