“Plus za połączenia do miejsc ciekawych, innych niż inne tanie linie. Minus za kombinacje z cenami”
Wizz Air — recenzja

Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Mam kartę WizzAir. Wyszukując lot, np. do Bristolu - dla 2 osób, po wpisaniu dla 2 osób wyskakuje 689 zł. Szukając dla pojedynczej osoby - 619. Pierwsza cena - z WizzAir Discount Club, druga - bez. Co to ma być :)

Plus za połączenie do Kutaisi. Rozkręcają turystykę w Gruzji - Polacy zaczęli dzięki temu przyjeżdżać do pięknego kraju. Co z tego będzie, zobaczymy. Na pewno bardziej komfortowo niż w Ryanair.

Dziękujemy, annap1987
  • Więcej języków

Zrecenzowano 7 sierpnia 2017

Mój pierwszy lot tanimi liniami, myślałem, że będzie gorzej. W zasadzie nie różnił się od lotu powrotnego LOTem, dość ciasno i głośno. Ale jeśli ma być taniej, to nie można narzekać, oby bezpiecznie.

Dziękujemy, mbryl
Zrecenzowano 31 lipca 2017

Jestem stałym pasażerem firmy Wizzair od kilku lat co najmniej dwa razy w tygodniu i mógłbym wiele historii opisać. Generalnie poziom usług jest bardzo zależny od załogi kabinowej ale też od ilości "klaskaczy" wśród pasażerów. Jako pasażer nasłuchałem się wielu historii opowiadanych przez stewardesy, "która, kiedy, z kim, co i jak" rzeczywiście mało to profesjonalne...jak i zwracanie się do pasażerów "per Wy" w tonie "jakie to macie szczęście, że dzisiaj z nami lecicie" ;). A cały czas mnie bawi oferta "kupując dwa piwa za jedyne 6 EUR zaoszczędzacie 2 EUR" podczas gdy jedna puszka oferowanego piwa "na lądzie" kosztuje ok. 0,60 EUR ;) Ale zdarza się też "rasowa szefowa pokładu" z pełni profesjonalnym podejściem, zapewne wyniesione z mniej budżetowych linii. Zdążyłem już się przyzwyczaić do "dziwactw" Wizza, jak okazywanie karty pokładowej przy wejściu na pokład. Generalnie poziom bardzo zależy kiedy i z kim się leci. Może to nie poziom Emirates, ale z LOTem mogą czasami konkurować jeżeli chodzi o obsługę. Za to jeżeli komuś zdarzy się potrzeba kontaktu z Telecentrum, to totalna porażka. Generalnie załatwiam wszystko przez internet, ale jeżeli ich system coś poknoci (a zdarzyło mi się już to parę razy) to wyprostowanie błędu nie z mojej winy słono kosztuje...prawie 5 zł za minutę.

Dziękujemy, ROMAN S
Zrecenzowano 19 lipca 2017

Lecieliśmy WizzAirem na Maltę i z powrotem. Lot przebiegł spokojnie, bezproblemowo, obsługa była profesjonalna i uśmiechnięta. Po samolocie i choćby ilości miejsca dla pasażerów widać, iż są to tanie linie lotnicze, ale ceny biletów zdecydowanie rekompensują te nieco ponad 2 godzinki lekkiego dyskomfortu. Podczas lotu powrotnego półgodzinne opóźnienie, mimo to nie ma większych powodów do narzekań na linię WizzAir :)

Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano 17 lipca 2017

Tak jak powinno być szybko,sprawnie,szkoda że nie tanio.... Godzinka lotu niecała- pomiędzy dwoma eurepejskimi miastami. Koniecznie polecam

Dziękujemy, irha2016