“Szybko i sprawnie, ale również męcząco”
Vueling Airlines — recenzja

Zrecenzowano 11 października 2017

Lot odbył się o czasie, odprawa również. Duży atut: mając wydrukowane boarding pass można samodzielnie nadać bagaż nie czekając w kolejkach w wyznaczonych punktach [opcjonalnie na lotniskach]. Obsługa bardzo miła. Niestety bardzo mało miejsca na nogi, mąż musiał się posiłkować miejscem przy moim fotelu co oznaczało siedzenie bokiem przez cały lot - bardzo niewygodne. Napoje i jedzenie [menu przy fotelu] ok, ale ceny wysokie, lepiej mieć swój zapas.

Dziękujemy, Anna P
  • Więcej języków

Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Leciałem z Santiago de Compostela przez Barcelonę do Warszawy dwoma rejsami. VY1677 i VY8844. Obydwa rejsy wyleciały o czasie, żadnych spóźnień, choć nad Pirenejami wpadliśmy w nieprzyjemne turbulencje. Obsługa miła, dobrze ubrana, z ładnym make-upem. Samolot czysty, świeży. Sprzedawane przekąski i napoje droższe niż na lotnisku, stewardessy starały się obsłużyć wszystkich chętnych. Jedyna niedogodność, jaką zauważyłem, to mała odległość między rzędami. Wyższe osoby miały kłopot z ulokowaniem długich nóg, co przy godzinie przelotu da się wytrzymać, ale już na 3 godzinnym odcinku może już być bolesne. W toalecie czysto, choć pasażerowie nie wiedzą, gdzie jest przycisk do spłukiwania, a gdzie śmietniczka. Niskie ceny skłaniają do latania nowych, jeszcze nie wyedukowanych pasażerów.

Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano 26 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Dla nas same plusy. Lot odbył się punktualnie i zalecieliśmy zgodnie z rozkładem. Bardzo miła obsługa, a samoloty, którymi podróżowaliśmy były nowe - z 2016 roku! Do tego bilety, które "upolowaliśmy" za nieco ponad 200€. Szczerze polecamy! :-)

Dziękujemy, Dawid C
Zrecenzowano 19 marca 2017

obsługa przy odprawie bez zarzutu, siedzenia przyzwoite, personel w porządku, czystość nie budziła zastrzeżeń

Dziękujemy, awarra1
Zrecenzowano 1 lutego 2017

Wszystko bardzo sprawnie, szybka odprawa. W samolocie czysto, przewietrzone :), obsługa nienachalna. Cena bardzo przyjazna, a do tego można zabrać bagaż podręczny oraz dużą walizkę. Oprócz tego oba loty punktualne.

Dziękujemy, DominikaC