“Powyżej oczekiwań”
Vietnam Airlines — recenzja

Zrecenzowano 1 września 2019

Pyszne jedzenie, Miłe i ładne stewardessy. Dobra rozrywka na pokładzie, choć filmów po polsku nie ma i szkoda, że nie można włączyć angielskich napisów. Jak wcześniej się odprawia, to można załapać się na miejsca przy wyjściu awaryjnym. Ogólne bardzo polecam.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Piotrrek_PL

Zrecenzowano 24 listopada 2018

Całkiem przyzwoity AIRBUS, trochę starszy niż w Vietairjet ale ok. Bardzo pomocne panie przy stanowisku boardingu, przebukowały nam pierwszy lot żebyśmy spokojnie zdążyli na następny, serwowali wodę i colę, przylot o czasie. Tani bilet, tanie posiłki. Polecam

Termin podróży: listopad 2018
Dziękujemy, guem828
Zrecenzowano 7 marca 2018

Pełne zaskoczenie. Na stosunkowo krótkim locie serwowane są posiłki. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. Zaskoczeniem duża przestrzeń na nogi oraz bardzo wygodne fotele.

Termin podróży: marzec 2018
Dziękujemy, piotrb779
Zrecenzowano 9 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wietnamskie linie słyną z braku punktualności, choć akurat wyjątkowo tym razem udało się im przylecieć na czas. Największym mankamentem był jednak brak rękawa przy wylocie i konieczność skorzystania z autobusu. Na lotach międzynarodowych i nowoczesnym lotnisku jakim jest drugi terminal Noi Bai w Hanoi nie powinno się to zdarzać.

Termin podróży: styczeń 2018
Dziękujemy, janek11kowalski
Zrecenzowano 11 października 2017

Można, można.... ja wiem, ta linia jest pewnie mocno dotowana przez Państwo ale lot z nimi to fajne przeżycie. Ogromna ilość miejsca na nogi, sympatyczna obsługa, smaczne jedzenie i to na tak krótkiej trasie. Nam pasowało i polecamy innym podróżnikom ;-)

Termin podróży: listopad 2016
Dziękujemy, bartek s