“Słaba obsługa klienta”
United Airlines — recenzja

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lot został odwołany ze względu na warunki atmosferyczne. Na lotnisku w Miami nie ma żadnego biura United , żeby z kimś porozmawiać. Wszystko trzeba załatwiać przez telefon. Ze względu na dużą ilość rozmów czekałem ponad 3 godziny na połączenie. W wyniku odwołania mojego lotu nie zdążyłem na lot do Frankfurtu co wogóle nie interesowało United chociaż są w tym samym sojuszu co Lufthansa.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Michal_Sylwia
  • Więcej języków

Zrecenzowano 10 czerwca 2019

W czasie lotów transatlantyckich (współobsługiwanych przez Lufthansę) dostępna jest darmowa rozrywka, słuchawki i całkiem niezłe jedzenie. Problem w tym, że jeśli jest to lot nocny, to całe jedzenie jest rozdawane mniej więcej 45 minut po starcie. Jeśli ktoś już śpi, to po prostu nic nie zje. Do tego w moich lotach światła cały czas były włączone, więc w zasadzie spać się nie dało.
Kolejna kwestia to opłaty za bagaż - zarówno na lotach transatlantyckich, jak i w przypadku krajowych. Przy kupnie biletu z San Francisco do San Diego zostałem poinformowany, że bagaż podręczny jest wliczony w cenę, ale na lotnisku trzeba było za niego zapłacić. Do tego wszystkiego dochodzą oczywiście opóźnienia lotów, co jest w zasadzie normą w przypadku United.

Termin podróży: luty 2019
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, jedrek_rakoczy
Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Koniec ubieglego roku przeznaczylam na podroz do USA z powrotem. Z Krakowa do Newarku przez Frankfurt bo Lufthansa obsługuje te loty we współpracy z amerykańskimi Unites Airlines. Kupiłam bilet na te podróż niestety w USA bo ten sam bilet w PL kosztował 1 tys zł drożej jeśli byłby kupiony karta płatnicza zarejestrowaną w PL Nie wiem na czym polega ten paradoks bo pierwszy raz spotkałam się z odmowa zapłaty moja złota karta Citibanku a do tej pory zawsze płaciłam ta samą kartą i nie było problemu. Tym razem przez Kayak anglojęzyczny zrobiłam to samo co zwykle i niestety nie mogłam dokonać płatności bo po podaniu wszystkich danych na samym końcu trzeba było podać kraj i tu pojawił się problem nie do pokonania po podaniu danych karty płatniczej koleżanki zarejestrowanej w USA problemu nie było przy czym ten bilet był tańszy od tej ceny, która wygenerowała na swoim telefonie zarejestrowanym w PL We Frankfurcie miałam 40 min czasu na znalezienie stanowiska odprawy do USA i to było optymalne rozwiązanie. Obsługa linii lotniczych uprzejma. Poczęstunek smaczny. Odległość miedzy fotelami w sam raz. Zatem pozostaje mi tylko polecić te linie jako godną polecenia każdemu, kto będzie wybierał się za ocean z zastrzeżeniem, żeby bilet kupił ktoś zaprzyjaźniony mieszkający i posiadający kartę płatniczą czy kredytową z amerykańskiego banku

Termin podróży: listopad 2018
Dziękujemy, MalBil1105
Zrecenzowano 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Od początki do końca wszystko przebiegało sprawnie a sam lot nawet był przyjemny, mimo że nie przepadam za lataniem. Obsługa miła i zorganizowana, jeden kanapki drugi napoje, raz dwa wszystko rozdane, pozbierane, tutaj kawę tam deserek. A to może wodę, a to kocyk. Nikt mi nie wciskał zdrapek czy perfum. Ekran wbudowany w oparcie nad stolikiem też umilał podróż

Termin podróży: grudzień 2018
1  Dziękujemy, agamadrid
Zrecenzowano 12 listopada 2018

Lot Boston-Washington z międzylądowaniem w Newark,w cenie zbliżonej do przejazdu pociągiem.Starty i lądowanie punktualne,co było ważne bo czas na zmianę samolotu/i terminala/to zaledwie 43 minuty.Wszystko poszło sprawnie.Bagaż też dotarł w porę.
Sprawna,profesjonalna obsługa.

Termin podróży: październik 2018