“Z Krakowa za Ocean”
United Airlines — recenzja

Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Koniec ubieglego roku przeznaczylam na podroz do USA z powrotem. Z Krakowa do Newarku przez Frankfurt bo Lufthansa obsługuje te loty we współpracy z amerykańskimi Unites Airlines. Kupiłam bilet na te podróż niestety w USA bo ten sam bilet w PL kosztował 1 tys zł drożej jeśli byłby kupiony karta płatnicza zarejestrowaną w PL Nie wiem na czym polega ten paradoks bo pierwszy raz spotkałam się z odmowa zapłaty moja złota karta Citibanku a do tej pory zawsze płaciłam ta samą kartą i nie było problemu. Tym razem przez Kayak anglojęzyczny zrobiłam to samo co zwykle i niestety nie mogłam dokonać płatności bo po podaniu wszystkich danych na samym końcu trzeba było podać kraj i tu pojawił się problem nie do pokonania po podaniu danych karty płatniczej koleżanki zarejestrowanej w USA problemu nie było przy czym ten bilet był tańszy od tej ceny, która wygenerowała na swoim telefonie zarejestrowanym w PL We Frankfurcie miałam 40 min czasu na znalezienie stanowiska odprawy do USA i to było optymalne rozwiązanie. Obsługa linii lotniczych uprzejma. Poczęstunek smaczny. Odległość miedzy fotelami w sam raz. Zatem pozostaje mi tylko polecić te linie jako godną polecenia każdemu, kto będzie wybierał się za ocean z zastrzeżeniem, żeby bilet kupił ktoś zaprzyjaźniony mieszkający i posiadający kartę płatniczą czy kredytową z amerykańskiego banku

Termin podróży: listopad 2018
Dziękujemy, MalBil1105
  • Więcej języków

Zrecenzowano 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Od początki do końca wszystko przebiegało sprawnie a sam lot nawet był przyjemny, mimo że nie przepadam za lataniem. Obsługa miła i zorganizowana, jeden kanapki drugi napoje, raz dwa wszystko rozdane, pozbierane, tutaj kawę tam deserek. A to może wodę, a to kocyk. Nikt mi nie wciskał zdrapek czy perfum. Ekran wbudowany w oparcie nad stolikiem też umilał podróż

Termin podróży: grudzień 2018
1  Dziękujemy, agamadrid
Zrecenzowano 12 listopada 2018

Lot Boston-Washington z międzylądowaniem w Newark,w cenie zbliżonej do przejazdu pociągiem.Starty i lądowanie punktualne,co było ważne bo czas na zmianę samolotu/i terminala/to zaledwie 43 minuty.Wszystko poszło sprawnie.Bagaż też dotarł w porę.
Sprawna,profesjonalna obsługa.

Termin podróży: październik 2018
Dziękujemy, boba100B
Zrecenzowano 14 października 2018

Miła obsługa, posiłek jak na samolotowy był bardzo dobry, zarówno mięsny jak i wegetariański , szybki lot , chyba godzina przed czasem. Słuchawki itp., polecam

Termin podróży: październik 2018
    • Posiłki i napoje
Dziękujemy, Rzetelna F
Zrecenzowano 20 września 2018

W samolocie byla bardzo mila obsluga , ale bylo bardzo ciasno , spodziewalam sie , ze na taki lot bedzie o wiele wygodniej . Posilki byly darmowe i nie moge narzekac .
Wyobrazalam sobie , ze amerykanskie linie to bedzie cos extra , ale bylo ponizej przecietnej . Ja na pewno juz z nimi nie polece ...

Termin podróży: październik 2017
    • Posiłki i napoje