“United Airlines I Recommend”
United Airlines — recenzja

Zrecenzowano 14 października 2018

Miła obsługa, posiłek jak na samolotowy był bardzo dobry, zarówno mięsny jak i wegetariański , szybki lot , chyba godzina przed czasem. Słuchawki itp., polecam

Termin podróży: październik 2018
Dziękujemy, Rzetelna F
  • Więcej języków

Zrecenzowano 20 września 2018

W samolocie byla bardzo mila obsluga , ale bylo bardzo ciasno , spodziewalam sie , ze na taki lot bedzie o wiele wygodniej . Posilki byly darmowe i nie moge narzekac .
Wyobrazalam sobie , ze amerykanskie linie to bedzie cos extra , ale bylo ponizej przecietnej . Ja na pewno juz z nimi nie polece ...

Termin podróży: październik 2017
Dziękujemy, Marzena69
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Największą zaletą jest to ze latają... choć biorąc pod uwagę wiek samolotów, to aż dziw bierze.
Na pokładzie wszystko płatne, a stewardesy pracują tam chyba za karę.
Jeżeli nie będę zmuszony, to drugi raz nie wybiorę.

Termin podróży: sierpień 2018
Dziękujemy, Zbig432
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

małe monitory, ogólnie lot ok. brakło wyboru jedzenia, ale jakoś nam to zrekompensowali-ogólnie nie ma co narzekać i latac z nimi kiedy tylko jest mozliwość.

Termin podróży: czerwiec 2018
Dziękujemy, pawelb376
Zrecenzowano 27 marca 2018

Z linii, których dotychczas podróżowałem wypada raczej kiepsko, przynajmniej spośród normalnych linii. Główny minus za kiepskie posiłki na lotach transkontynentalnych. Lokalne loty po USA są OK i nie mogę się czepiać.

Termin podróży: listopad 2017
Dziękujemy, kuswir