“Dobry standard”
United Airlines — recenzja

Zrecenzowano 6 listopada 2017

Mimo wielogodzinnego spóźnienie obsługa na lotnisku bardzo dobra. Standard w samolotach na wysokim poziomie. Stewardesy bardzo miłe.

Dziękujemy, Dominik F
  • Więcej języków

Zrecenzowano 2 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Zmęczenie po 9h Lufthansą z Frankfurtu , upadlające na stojaka oczekiwanie na wpuszczenie do amerykańskiego raju, a potem jeszcze tylko 3h do nowoorleańskiej radości . Niestety te następne 3h były dużo gorsze , tłok , ścisk , zero obsługi . Darmowe precelki z łachą wrzucone na stolik. Rajanery i wizery to cudo w porównaniu :)

Dziękujemy, irha2016
Zrecenzowano 16 października 2017

Mila obsluga, klasa ekonomiczna czyli srednia, posilki bez rewelacji, ogolnie nie bylo zle, przylot i wylot na czas,

Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Sam lot, obsługa i programy rozrywkowe OK. Natomiast jedzenie było fatalne. Szczególnie śniadanie, po raz pierwszy zdarzyło mi się zatruć jedzeniem w samolocie. Dodatkowo za wcześnie przylecieliśmy nad lotnisko i krążyliśmy 3 razy nad Londynem, co po ciężkostrawnym śniadaniu miało określone skutki...

Dziękujemy, Ewa2077
Zrecenzowano 10 maja 2017

Gdy się dowiedziałem przy stanowisku LH , że niestety ten lot obsługuje ich partner, marzyłem aby mnie nie zabrali na pokład i abym poleciał kolejnym rejsem z moją ulubioną Lufthansą. Niestety, nie było overbookingu i poleciałem,
Mało miejsca, mało atrakcji, jednym słowem słabo. Kiedy to piszę zastanawiam się co w szczególności mnie raziło. Dochodzę do wniosku, że chyba wszystko. Dziwię się, że Lufthansa tak blisko z United współpracuje...

Dziękujemy, Varsavian