“Linia bez klasy”
United Airlines — recenzja

Zrecenzowano 10 maja 2017

Gdy się dowiedziałem przy stanowisku LH , że niestety ten lot obsługuje ich partner, marzyłem aby mnie nie zabrali na pokład i abym poleciał kolejnym rejsem z moją ulubioną Lufthansą. Niestety, nie było overbookingu i poleciałem,
Mało miejsca, mało atrakcji, jednym słowem słabo. Kiedy to piszę zastanawiam się co w szczególności mnie raziło. Dochodzę do wniosku, że chyba wszystko. Dziwię się, że Lufthansa tak blisko z United współpracuje...

Dziękujemy, Varsavian
  • Więcej języków

Zrecenzowano 30 kwietnia 2017

Kolejny raz miałem okazję lecieć tymi liniami i kolejny raz jestem zadowolony.
Mimo tego ,że ok 45 min przed odlotem zmieniono numer bramki do odprawy, nie mam naprawdę żadnych zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła i sympatyczna.
Lecieliśmy do Las Vegas i mieliśmy świetną pogodę więc i widoki były przepiękne.
Zdacydowanie polecam tą linię lotniczą.

Dziękujemy, Józef F
Zrecenzowano 30 kwietnia 2017

Odprawa sprawna, bez większych problemów można wnieść dodatkowy bagaż na pokład,obsługa naprawdę miła .Lot jak na tej trasie ,bardzo szybki, w miarę wygodne fotele ,darmowe wifi,smaczny posiłek . Jestem bardzo zadowolony

Dziękujemy, Józef F
Zrecenzowano 9 listopada 2016

Znaleźliśmy się na punktualnie, przeszliśmy sprawnie odprawę, czekając na lotnisku zmieniano na coraz późniejszy czas odlotu, samolot czekał, ale problem był z personelem do obsługi samolotu, wylecieliśmy z opóźnieniem ponad 3 godzinnym, mimo pytań na lotnisku nie zaproponowano nam niczego, czegokolwiek do picia nawet.

Dziękujemy, AdamKarkosz
Zrecenzowano 3 października 2016

Bardzo szybki lot jednym słowem taxi powietrzne szybko tanio bezpiecznie nie wiadomo kiedy zleciały te raptem dwie godziny.

Dziękujemy, Krzysztof K