“Obsługa miła, smacze jedzenie, ale ...”
Ukraine International Airlines — recenzja

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobre wrażenia przy locie z Krakowa do Delhi z przesiadką w Kijowie. Smaczne jedzenie. Poczęstunek nawet na odcinku Kraków - Kijów. Niestety droga powrotna wyglądała inaczej. Przelot wydłużony ze względu na zakaz lotu nad pewnym obszarem. Jedzenie smaczne ale obsługę ciężko było znaleźć. Samoobsługa jeśli chodzi o napoje. Trasa Kijów - Kraków bez poczęstunku. Szkoda na + 2 bagaże 32 kg na osobę w cenie

Termin podróży: marzec 2019
Dziękujemy, hattrip_2015

Zrecenzowano 3 września 2019

Trasa z Warszawy do Kijowa - dobry standard, nowe samoloty, punktualność. Trasa z Kijowa do Bangkoku - punktualnie, ale poza tym tragedia. Nie dosyć, że UIA kłamią pisząc o obsłudze tej trasy samolotem Boeing 777, a faktycznie latają starutkie 767, to w dodatku te samoloty są kompletnie zdezelowane - popękane konstrukcje foteli, ekstremalnie poobcierane obicia, wykładziny podłogi pamiętają chyba jeszcze marsz Waregów na Kijów, niektóre fotele się rozkładają, a niektóre nie, w zakamarkach taki brud, że niedobrze się robi od patrzenia. Zrobiłem kilka zdjęć, ale formularz recenzji nie pozwala na ich dołączenie. Łeee, nigdy więcej!

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Polecam linie ukraińskie. Loty bez zastrzeżeń. Wyloty i przyloty o czasie. Bardzo miła obsługa. Dlatego nie wiem skąd biorą się negatywne opinie o tych liniach. Sama miałam obiekcje po odczytaniu niektórych z tych opinii, dlatego chciałabym rozwiać wszelkie wątpliwości tych, którzy się jeszcze wahają. Wszystko jest OK.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, turystka02
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Zanim wybraliśmy UIA długo się zastanawialiśmy czytają opinie dotyczącą tego przewoźnika. Jednak zdecydowaliśmy się na UIA i to była znakomita decyzja. Nasz lot odbył się 29 czerwca 2019 z Krakowa do Kijowa i kolejno do Nowego Jorku i powrót 23 lipca 2019 r. Wszystko odbywało się bardzo sprawie i punktualne. Krótki lot boeingiem 737, ten długi to boeingiem 777 (każdy miał z zagłówku swój monitor- dziecko ma czym się zająć- bajki, gry itd). NA OSOBĘ podręczny bagaż 5 i 7kg, natomiast rejestrowany to 2x23kg!! Mało tego 2 bardzo smaczne posiłki+ herbata, kawa, soki- kto co lubi. I najlepsze cena: bezkonkurencyjna!!! Czasem czytam bzdurne opinie, że obsługa w samolocie nie spełnia ich wymagań i nie jest widoczna, moje pytanie: " czy wyobrażasz sobie, że stewardesy będą chodzić tam i z powrotem całe 9 godzin?", nikt nie broni kupić biletu w biznes klasie! My zakupiliśmy bilety w klasie ekonomicznej i wystarczyło poprosić jeśli czegoś się potrzebowało i naprawdę nie było z tym problemu! Mam nadzieje, że niezdecydowanym trochę pomogłem, my sami na pewno jeszcze skorzystamy z usług UIA. Pozdrawiam i życzę miłych lotów:)!

Termin podróży: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, SzymonPe
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Na początku lipca miałem okazję lecieć liniami UIA z Warszawy do Baku, z przesiadką w Kijowie oraz w drodze powrotnej z Erywania do Warszawy. Na podstawie odbytych lotów muszę stwierdzić, że są to dość dobre linie lotnicze. Standard samolotu nie odbiegał od innych przewoźników, a sam lot należał do przyjemnych. Nie było problemu z nadaniem bagażu bezpośrednio do celu - co najważniejsze, w obu przypadkach bagaż dotarł. Sam transfer na lotnisku również przebiegał bez problemu. Za każdym razem wystarczyło mieć elektroniczną kartę pokładową i nie było problemów z wejściem na pokład. Jest jeszcze jedna ważna cecha: UIA postarały się o punktualność. Nie było opóźnień, a samo boarding rozpoczął się dość wcześnie, aby samolot na czas wystartował. Jeśli chodzi o personel pokładowy to również wszyscy spisali się bardzo dobrze.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, 841tomekm